У різних культурах і релігіях можуть існувати різні вірування і традиції, пов'язані зі спілкуванням з померлими.

Однак, загальноприйнятою ідеєю є те, що померлі знаходяться в іншому світі і не можуть взаємодіяти з живими в звичному для нас фізичному сенсі.

поминальні дні на кладовищі
поминальні дні на кладовищі

Не заважайте іншим

Розмовляти з померлим на могилі може вважатися неповажним стосовно їх пам'яті і можуть викликати негативні емоції у інших людей, які також шанують пам'ять померлих.

Крім того, могили - це місця поховання померлих, де інші люди можуть приходити для шанування і прощання з покійними. Спілкування з померлим на могилі може порушити тишу і повагу, які повинні супроводжувати такі місця.

Популярні статті зараз

Інвесторів просто кинуть? Яка доля чекає на вкладників в елітні довгобуди "Саги Девелопмент" Андрія Вавриша

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Як зрадник став «волонтером»

Дерзкий, как пуля резкий: в Сети показали яркий тюнинг ЗАЗ-1103 "Славута" – тачка просто огонь

Все новости

поминальні дні на кладовищі
поминальні дні на кладовищі

Говоріть не на кладовищі

Замість спілкування з померлим на могилі, багато людей вибирають інші способи шанування пам'яті померлих, наприклад, покладання квітів, запалення свічок, молитви, спогади або спілкування з близькими і друзями, щоб поділитися спогадами про померлого.

Щоб попрощатися з померлим відведено 9 днів і 40 днів

Священнослужителі в момент втрати не рекомендують перебувати на кладовищі і вести бесіди з покійною людиною. Смерть принесла в світ живих численні забобони і прикмети. Священики радять молитися за покійну людину і тим самим допомогти йому піти в інший світ і очистити його грішну душу, що дасть йому свободу і місце в раю.

Щоб попрощатися з померлим відведено 9 днів і 40 днів, коли можна відвідати кладовище, але розмовляти з покійним священики не радять. Краще відправитися в храм, де поставити свічку за покійного і помолитися за його душу.