Більшість користувачів в інтернеті оцінили зручність та швидкість отримання бажаних товарів, не виходячи з дому. Маючи під рукою девайс, покупці можуть не витрачати час на походи супермаркетами та важкі продуктові сумки. Завдяки зручному сервісу та можливості замовлень продукції додому у вас буде більше часу для саморозвитку або для родини.

Щоб оцінити всі переваги, зручність і комфорт замовлення доставки з «Ашану» за допомогою сервісу Zakaz, вам слід виконати певний алгоритм дій:

  • зайти на онлайн-платформу Заказ.юа;
  • вибрати із запропонованого списку супермаркет Auchan;
  • зареєструватися;
  • сформувати віртуальний кошик;
  • визначитись зі способом оплати;
  • оформити кур'єрську доставку;
  • чекати на замовлення.

Торговий майданчик пропонує для своїх покупців лише свіжу та смачну провізію від найкращих постачальників в Україні. Навігація сайту дуже проста та зручна. Витрати часу на покупки в «Ашані» у вас будуть мінімальними. Онлайн-шопінг займе не більше 20 хвилин, що набагато швидше, ніж купувати продукти в стаціонарному маркеті. Не проґавте можливість купити товари харчового та побутового призначення в режимі онлайн за лояльними цінами.

Широкий асортимент товарів в «Ашані»

Торговельна мережа пропонує на своїх віртуальних полицях безліч товарів різного призначення. Тільки тут можна знайти важкодоступні фрукти та солодощі, які ви могли б скуштувати лише за кордоном. Мережа не робить націнок на свою продукцію, тому ви маєте всі шанси придбати все, що вам необхідно, за низькими цінами.

Для клієнтів, які вважають за краще заощаджувати, існують спеціальні програми лояльності. У розділі «Товари зі знижкою» завжди можна знайти позиції за зниженою ціною та допустимим терміном придатності. Онлайн-магазин регулярно поповнює на цій сторінці асортимент нової продукції. Щоб не пропустити вигідні пропозиції, рекомендуємо вам оформити передплату на актуальну електронну адресу.

Популярні статті зараз

Відсьогодні на річках Сумщини дозволено рибалити

Криптобіржа Plain Chain стала розсадником шахраїв: хто стоїть за сумнівними схемами

Дарницький воєнком Руслан Тригуб, який п'яним лазив та ганьбився, продовжує очолювати ТЦК

Справи погані: скільки дронів розробляє РФ порівняно з Україною

Все новости

Кур'єрська доставка: зручність та комфорт одним рухом

Онлайн-ресурс із реалізації продуктів, побутових товарів і розважальних виробів дає можливість покупцям максимально оптимізувати свій побут, де б вони не перебували. Купувати можна на роботі, в громадському транспорті, на обідній перерві або вдома. Це дуже зручно для тих, хто бажає раціонально розподілити свій час, не відволікаючись на побутові проблеми.

Тут діють знижки та акції у разі замовлення доставки з «Ашану». Наприклад, сьогодні актуальною є пропозиція, перед якою не встоїть навіть найдосвідченіший шопоголік. Акція передбачає безкоштовне транспортування провізії на перші два замовлення.

Замовляйте онлайн в «Ашан» та оцінюйте співпрацю з нашим торговим майданчиком із вигодою для свого гаманця та вільного часу!