Міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин викликав обурення та критику з боку військових через "комедійні видоси" з мером Києва Віталієм Кличком замість того, щоб виконувати свою роботу. Зокрема, з таким закидом до міністра виступив боєць 3-ї окремої штурмової бригади та громадський діяч Артем Савічов.

"Піар на трагедії. У медіапросторі активно триває змагання з перевірки укриттів. Перевіряє громадськість, глави районів, КМДА, і навіть мер Кличка. Усі пишуть пости, знімають відео та одночасно доносять інформацію про карту укриттів. Більшість збирає докладну інформацію про пункти, які перебувають у занедбаному стані. Почасти це можна зрозуміти. Але, на жаль, людей такими діями не повернеш і укриття за два дні не стануть ідеальними", - заявив Савичев, зазначивши, що "не втримався" і Камишин.

Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube.
Виталий Кличко. Фото: скриншот YouTube.

"Він бігає скрізь разом із В. Кличком і знімає видоси, як він сміється з мера. Коли натомість міг би виконувати свої безпосередні обов'язки. Хіба дурний хайп це те, що нам зараз необхідно? Коли моїм побратимам з бригади та знайомим з інших військових частин дзвонять, щоб дізнатися, чого вони потребують, то відповідь завжди одна: "БК! Нам потрібно більше БК та техніки"", – обурився військовий.

За його словами, на тлі всього цього хайпа хотілося б бачити від міністра не інфографіку перевірки укриттів, а дані про виготовлення патронів, снарядів, ракет та броні останнім часом.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

300 тисяч до прибутку за рахунок городу: як казково збагатиться на простому часнику

Українцям блокують рахунки за будь-які борги, вже надходять скарги: "Є волонтерські кошти"

Все новости

"Хочеться бачити не глузування з мера, а скільки заводів СТРАТЕГІЧНОГО ЗНАЧЕННЯ відновили свою роботу і почали працювати на повну потужність. Я переконаний, що кожному військовому цікаво, скільки залучено приватних структур до виконання поставлених завдань і що зроблено для підготовки до контрнаступу. Піаритися на контрнаступ. і тролити політиків завжди все встигнуть.

Сотні тисяч військових щодня ризикують своїм життям і щохвилини зазнаємо нових втрат на фронті. Тому всі повинні працювати на своїх місцях і виконувати свої обов'язки, щоби трагедій було менше, а здорового глузду більше. Тому що надто змістилися акценти не в правильний бік", – сумно резюмував Артем Савічов.