Є дуже цікава та тривожна статистика, яка вказує на те, що у травні 2023 року на території України залишилося лише 29 мільйонів українців. З усіх жителів нашої держави лише до 9.5 мільйонів людей працевлаштовано. Однак якщо говорити про працівників бюджетної сфери, то їхня кількість дорівнює від 6 до 7 мільйонів громадян, які працюють та сплачують податки. Усе це натякає дуже важку демографічну ситуацію.

Про це повідомляється на порталі «obozrevatel», посилаючись на статистику Українського інституту майбутнього.

Повідомляється, що максимум 7 мільйонів українців, які працюють і сплачують податки, нібито тягнуть на собі решту 22 мільйонів громадян нашої країни. Це каже, що саме із податків цих людей виплачуються пенсійні виплати пенсіонерам. Також з цих зборів забезпечуються діти, учні, безробітні тощо.

Населення України у 2023 році
Населення України у 2023 році

Дослідження Українського інституту майбутнього вказує на те, що на території України катастрофічно впав коефіцієнт фертильності – кількість дітей на сім'ю. Це дуже важливо для того, щоб зростала кількість населення. На сьогоднішній день цей коефіцієнт знаходиться на позначці нижче 1, а він має перевищувати рівень 2.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Крім цього, зазначається, що приблизно 9 мільйонів українців виїхали за кордон через повномасштабне вторгнення Росії.

Украинцы. Фото: скриншот YouTube-видео
Украинцы. Фото: скриншот YouTube-видео

В Українському інституті майбутнього попереджають, що якщо все триватиме так само, то в нашій державі не буде кому створювати ВВП. Це вказує на те, що пенсіонерів в Україні буде вдвічі більше, ніж трудящих українців.