Декілька місяців тому на фронті загинув Герой України, командир батальйону "Вовки Да Вінчі" Дмитро Коцюбайло. Мати захисника розповіла, що відчувала тривогу у день його смерті та напередодні.

Як зазначила Оксана Іванівна Коцюбайло в інтерв'ю Front 18, 6 березня 2023 року вона не могла знайти собі місця, тож відправила смс-повідомлення своєму синові. Однак, наступного дня їй стало відомо, що Дмитро трагічно загинув, так і не відповівши на її повідомлення.

"Я йому ще написала: "Дімо, як ти?", - і він мені вже не відписав", - розповіла жінка.

Наступного дня жінка, як завжди, пішла на роботу, а сестра ще й запевнила її, що немає потреби піддаватися хвилюванню: "Вона каже, що ти переживаєш, він знає, що до чого. Та твій Діма такий розумний, він безсмертний", - Згадує мати захисника.

Дмитро Коцюбайло
Дмитро Коцюбайло

Популярні статті зараз

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Олаф Шольц наступний? Після скандального арешту Дональда Трампа у ЄС взялися за канцлера Німеччини

Все новости

Трагічну звістку про смерть свого сина мати дізналася після роботи. Її приніс дідусь "Да Вінчі", який спершу начебто прийшов оглянути камін, який Дмитро запропонував поставити на випадок відключень світла.

"Я ще йому (дідусеві "Да Вінчі" - ред.) кажу: "Ну, що ти кажеш, як ні?", - але ні, каже, Діми. Діма загинув. У мене таке враження, що я того дня також померла і досі не можу зрозуміти... Усе сиджу і чекаю, що він має зателефонувати. Стою на могилі і мені здається, що це не його могила", - розповіла Оксана Іванівна.

Крім того, вона констатувала, що день похорону пам'ятає дуже погано. Єдине – на ньому було багато людей.

Загибель Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" на фронті

Нагадаємо, 7 березня стало відомо про трагічну втрату для України. У боях із російськими окупантами під Бахмутом загинув легендарний воїн Дмитро Коцюбайло, відомий як "Да Вінчі". 30 листопада 2021 року "Да Вінчі" був удостоєний найвищої державної нагороди – звання Герой України з врученням "Золотої Зірки".

Згодом з'явилися подробиці загибелі легендарного бійця. Фотографи Костянтин та Влада Ліберови розповіли, що воїн загинув практично у них на очах під час обстрілу. Він сказав їм залишатися в укритті, потім вони почули багато вибухів, після цього хтось почав кричати "Медика! Медика! Так Вінчі!"