Усіх українців попередили про те, що у липні місяці набули нових правил щодо нормативів вступу людини у спадок. Справа в тому, що вони тепер повернулися на довоєнний рівень, а це означає, що на процес цієї процедури виділяється лише півроку, тобто шість місяців.

Відповідну інформацію надали на порталі новин «Факти»

Повідомляється про те, що з 19 червня 2023 року набули чинності відповідні положення постанови Кабінетом Міністрів України.

Це говорить про те, що нововведення скасували одне з положень іншої урядової ухвали. Тепер постанова про встановлення закінчення строку прийняття спадщини або відмови від неї зупинялася тимчасово під час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці не має своєї сили.

Рада приняла закон. Фото: скриншот youtube-видео
Рада приняла закон. Фото: скриншот youtube-видео

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Все новости

Якщо сказати двома словами, то зміни, які були введені на час військового стану, втратили свою силу і повернулися старі стандарти. Так, з 19 червня 2023 року всі питання, пов'язані зі спадщиною, потрібно знову вирішувати протягом шести місяців, як було до війни, замість десяти місяців, як було донедавна.

Варто зазначити, що це досить важливі зміни, які стосуються всіх мешканців нашої країни. Щоб не мати жодних неприємностей у питаннях зі спадщиною, краще з цим ознайомитись.