В Україні вже тривалий час відбуваються бойові дії через повномасштабне вторгнення Росії. У зв'язку з цим на постійній основі продовжується військовий стан та посилюється мобілізація. На цей раз Кабінет міністрів України вніс чергові обмеження для українських чоловіків.

Цю інформацію розмістили у мережі, посилаючись на нове рішення Кабінету Міністрів України.

Повідомляється, що військовозобов'язані чоловіки наразі не можуть працювати охоронцями. Так, на таку роботу можуть потрапити лише ті чоловіки, які перебувають у військовому резерві та мають відстрочку від призову. Також ті українці, які не підлягають призову під час воєнного стану, також можуть працювати охоронцями.

мобілізація в Україні
мобілізація в Україні

«Українцям, які підлягають мобілізації, тепер заборонено працювати охоронцями, – Кабмин. Тепер займатися такою діяльністю можуть лише особи, які перебувають у військовому резерві та мають відстрочку від призову, або не підлягають призову під час мобілізації. Відповідні документи доведеться надавати при оформленні на роботу. Коля, онуляція!», - повідомляється у соціальній мережі.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Все новости

Варто зазначити, що це можливо далеко не останні зміни, оскільки в Україні на постійній основі модернізується мобілізація. Наприклад, вже на Івано-Франківщині заборонено госпіталізувати чоловіків без дозволу військкоматів.