У мережі розмістили дуже важливу інформацію. Справа в тому, що буквально цими днями нашу планету накриє сильна магнітна буря. Однак очікується, що "атака з космосу" буде незвичайною, оскільки вона буде потрійною. У зв'язку з цим українців вирішили попередити та назвали дуже небезпечні дати.

Завдяки сучасним технологіям фахівці можуть стежити за Сонцем на постійній основі. Саме завдяки цьому можна дізнатися про високу активність зірки, щоб заздалегідь повідомити про магнітні бурі.

Як повідомляється, наприкінці червня Землю накриє одразу три магнітні бурі: 28, 29 та 30 червня. Так, у ці дати буде особливо важко: гіпертонікам, вагітним жінкам, літнім і метеозалежним людям і тим, хто страждає від хронічних хвороб.

Магнитные бури. Фото: скриншот YouTube-видео.
Магнитные бури. Фото: скриншот YouTube-видео.

«На Землю обрушаться одразу три магнітні бурі поспіль! Небезпечні дати – 28, 29 та 30 червня. Люди страждатимуть від зниження працездатності, підвищеного нервового та емоцій. напруги, сильного нездужання. Попередь метеозалежних близьких. Нехай готуються», – попереджають українців.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Справи погані: скільки дронів розробляє РФ порівняно з Україною

"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята

Все новости

Також при магнітних бурях рекомендується уникати високої фізичної активності, нездорової їжі та алкоголю. У цей час краще дихати свіжим повітрям і пити багато води.