Як відомо, серед наших проектів «Український щорічник» один із найвідоміших. Вже більше 10 років «Українські, Шевченківські та Сковородинівські щорічники» не лише пропагують нашу історію, літературу і культуру, а й прагнуть утвердити у громадян ЩОДЕННИЙ ПАТРІОТИЗМ, запитуючи їх кожного дня:

“ЩО я ЗРОБИВ для УКРАЇНИ?!”

Я нагадав про це, бо хочу звернути Вашу увагу на сьогоднішню тривожну і критичну ситуацію в Україні.

1. Отож, переконаний, що СВІТОГЛЯДНА доктрина під умовною назвою

«Віримо в ЗСУ і чекаємо на ПЕРЕМОГУ» себе вичерпала, як канули в минуле ура-оптимістичні прогнози про КОНТРНАСТУП і сподівання на ОЧИЩЕННЯ Криму від російської орди влітку чи восени 2023!

Популярні статті зараз

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

Вигідна пенсія: що пропонують ПриватБанк, ПУМБ та Ощадбанк. З ким краще "співпрацювати" пенсіонерам

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Все новости

Саме тому АКТУАЛЬНИМИ і ПРАВИЛЬНИМИ світоглядними установками повинні стати гасла:

«ВІЙНА для ВСІХ і працюємо на ПЕРЕМОГУ».

Ця зміна вимагає від кожного ГРОМАДЯНИНА мислити і діяти категоріями ВІЙНИ, незважаючи на статус, професію чи місце перебування. Працювати так, щоб кожного дня можна було відповісти на запитання «ЩО я ЗРОБИВ для ПЕРЕМОГИ»!

2. Вище згаданий ВОЄННИЙ світогляд вимагає й створення адекватних ВОЄННИХ ІНСТИТУТІВ ВЛАДИ, загалом і ВОЄННОГО УРЯДУ ПЕРЕМОГИ, зокрема.

На практиці це означає не носіння посадовцями військової форми, а щоденна робота УРЯДУ на перемогу у війні. Такий УРЯД повинен складатися із НАЙБІЛЬШ професійних, патріотичних і некорумпованих представників від ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, а не лише від ОДНІЄЇ ПАРТІЇ.

3. ОПОРА на власну ВОЄННУ ЕКОНОМІКУ, а не продовження хибної доктрини - «ЗАХІД нам ДОПОМОЖЕ». Військова промисловість, із максимальним залученням науково-інженерних кадрів та цілодобова робота підприємств - єдина надійна гарантія того, що ЗСУ будуть із патронами, снарядами і дронами!

4. ВОЄННІ БЮДЖЕТИ центральної і місцевої влади.

Зміна курсу вимагає воєнних секвестрів вже ухвалених бюджетів-2024 з метою тотального підпорядкування їх завданням ПЕРЕМОГИ у ВІЙНІ.

Треба нарешті визначити ЄДИНУ інституційну структуру влади від Уряду до ОТГ і комунального підприємства, де у керівника може бути МАКСИМУМ 3 заступники (а не 13 як в КМДА чи 9 як в МОН).

Ніяких МІЛЬЯРДНИХ збільшень видатків на Податкову чи Генпрокуратуру, укладку бруківку чи упорядкування парків…не можу бути в принципі. Як не може бути під час війни оплата члена Наглядової ради державної підприємства чи суддівська місячна пенсія у 100-200 тисяч гривень, при тому що мільйони пенсіонерів отримують 2 тисячі 93 гривні! Памʼятаємо, що соціальна СПРАВЕДЛИВІСТЬ теж складова ЄДНОСТІ СУСПІЛЬСТВА у часи ВІЙНИ.

4. МОРАТОРІЙ на ПАРТІЙНУ ПРОПАГАНДУ і ПОЛІТИЧНУ РЕКЛАМУ.

Соромно писати, що за останні роки війни і зокрема лише за два роки ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ на піар вождів парламентських партій воююча Україна виділила більш як 1,5 МІЛЬЯРДИ бюджетних коштів і рекордно збільшила видатки на владні медіа та утримання депутатів і зарплати їх помічників?! Лише 120 депутатів Київради і їх 360 помічників коштуватимуть киянам майже МІЛЬЯРД гривень у 2024 році.

І це ВИ так працюєте на ПЕРЕМОГУ у ВІЙНІ?!

Окрім того давно назріла заборона політичної реклами, в тому числі під маскуванням її під соціальну рекламу.

Будуть ВИБОРИ - будуть і ваші БІГМОРДИ!

5. ВІЙНА за УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ і за очищення від МОСКОВСЬКО-РУССКОГО МІРА.

Настав час для рішення ВР про позбавлення мандатів біля 4 тисяч депутатів від ЗАБОРОНЕНИХ партій СЛУГ Путіна .

Неухильне виконання владою Закону «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики …», ухвалення змін до Закону «Про свободу совісті…» щодо механізму припинення діяльності релігійних організацій за колаборацію та антиукраїнську діяльність та введення відповідальності за прояви УКРАЇНОФОБІЇ.

Якщо Україна та її влада і суспільство здатні визнати свої ПОМИЛКИ та невідкладно їх виправити, то ми матимемо шанс на ПЕРЕМОГУ.

Бо НІХТО окрім НАС і за НАС її не ЗДОБУДЕ!

І не треба просто ДЯКУВАТИ ЗСУ -

треба ЩОДЕННО допомагати ЗСУ і ЩОДЕННО ПРАЦЮВАТИ на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!