З ініціативи заступника начальника Головного управління ДСНС України в Херсонській області Романа ХАРЧЕНКА наша команда Фонду «Рідна країна» відвідала Херсон із гуманітарною місією.

Ми мали нагоду познайомився із роботою херсонських рятувальників та поспілкуватися з ними. Для їх родин ми передали новорічні та світоглядні подарунки і висловили щире захоплення мужністю й професіоналізмом вогнеборців прифронтового Херсона.

Діяльність цих підрозділів ДСНС ще раз підтверджує результати соціологічних досліджень, згідно яких після Збройних Сил України, ДСНС і Національна гвардія є найбільш пошанованими державними інституціями в українському суспільстві.

Нагадаю, що це вже 3 гуманітарна поїздка нашого Фонду «Рідна країна» на звільнену від російської орди військового злочинця Путіна Херсонщину.

Щира подяка за сприяння і підтримку нашої гуманітарної поїздки Гощанській кондитерській фабриці та ГО «Рух змін» (Андрій Кошара)

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Все новости

П.С. І, звісно, я відвідав знамениту Чорнобаївку, бо в довоєнні часи був частим гостем тутешньої бригади військової авіації. А окрім того, я теж народився в Чорнобаївському районі, щоправда, Черкаської області .