Про це Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Постійні обстріли та мінування перетворюють українські ліси на згарища та поля з вирвами, де немає життя. російські боєприпаси не тільки роблять з дерев вугілля, а й убивають та змушують покидати свої домівки лісових мешканців. Вогнем знищено вже понад 6,5 тис. га лісів Лиманського лісгоспу, з яких 100 га – лише за останній тиждень», - зазначив Руслан Стрілець.

У 2022 році Лиманський лісгосп пережив пів року російської окупації. Що таке окупація для українського лісу?

повне знищення інфраструктури лісгоспу;

знищення унікальної екологічної стежки “Лісове намисто” поблизу Ямполя, яка щороку приваблювала десятки тисяч туристів. Внаслідок обстрілів по лісах розбіглися екзотичні тварини (альпаки, поні, кенгуру, страуси), які не пристосовані до життя у дикій природі;

Популярні статті зараз

Виробникам та фермерам оголосили головні вимоги та правила: Держекоінспекція провела важливу дискусію

Розкрадання, корупція та аморальна поведінка: Зеленський відповів про петицію щодо звільнення Бугрова

"Творить всяку дичину": голий син голови Черкаської ОВА тусить у Парижі, поки його батька звинувачують у корупції

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

знищення окупантами 80% Нацпарку “Святі гори” – перлини українського довкілля, до складу якого входить частина Лиманського лісгоспу.

«Гасити лісові пожежі та рятувати тварин непросто через мінування та продовження бойових дій. Однак підприємство там, де можливо вже відновило свою роботу. Торік на місці спаленого лісу висаджені перші 9000 саджанців хвойних. Цього року - у планах відновити ліси Лиманщини на площі 100 гектарів. Дякую лісівникам за вашу працю у найважчі для держави часи. Це приклад самовідданості та протистояння агресору для всього Українського Народу», - зауважив Руслан Стрілець.

За його словами, Україна – перша держава світу, яка збирає докази екоциду внаслідок бойових дій. Пункт 8 Формули миру Володимира Зеленського «Екологічна безпека» – шлях до відповідальності російських терористів за екоцид та запобігати таким злочинам у майбутньому. росія заплатить за кожне спалене дерево.