Вплив війни на довкілля, отримання репарацій від росії, євроінтеграція та підготовка України до Кліматичного саміту СОР29 - Міністр Руслан Стрілець поспілкувався з журналістом французького видання Le Grand Continent.
За словами Руслана Стрільця, на сьогодні загальна сума довкіллєвих збитків від війни перевищує 2,5 трильйони гривень.
«Війна закінчиться і процес повернення репарацій буде тривалим і складним. Тому сьогодні робимо все можливе, щоб наші нащадки отримали цю компенсацію», - додав Міністр
Міністр також розповів про застосунок ЕкоЗагроза - важливий інструмент українського екологічного інспектора при фіксації шкоди, завданої довкіллю. На ЕкоЗагрозі користувачам доступна уся необхідна інформація - від даних моніторингу довкілля до відомостей про екологічні загрози та злочини проти живої природи.
У інтерв’ю обговорили питання світового та українського кліматичного порядку денного.
Фінансові махінації з благодійними зборами, корупція на оборонці та російський слід: що відомо про Hacken і криптобарона Дмитра Будоріна
Власник паливної імперії "Галнафтогаз" Віталій Антонов вирішив добудувати свій комплекс: вирішують питання із силовиками
"Игрушки брутального мужчины": Юрий Ткач в красных трусах выгулял надувную Тамару
Выгнулась в прозрачном наряде: Мисс Украина Леонила Гузь без стеснения показала любимые позы, у мужчин дыхание перехватило
«Поки світ інвестує трильйони доларів у боротьбу зі зміною клімату, військові дії путінської росії призводять до вивільнення величезної кількості додаткових викидів, поглиблюючи кліматичну кризу і нівелюючи зусилля міжнародної спільноти», - зауважив Міністр.
Руслан Стрілець, як член делегації України, що братиме участь у переговорах про вступ України до ЄС, розповів про процес євроінтеграції довкіллєвої сфери: «Навіть в умовах повномасштабної війни, Україна продовжує наближати своє екологічне законодавство до норм ЄС. Спеціалісти Міністерства постійно взаємодіють з Європейською Комісією. Попереду чимало роботи, але «ми готові прийняти цей виклик». При цьому, за останні два роки Україна пройшла значний шлях реформ, зокрема і в сфері захисту довкілля. І це належно оцінила Єврокомісія».