Cитуація з якістю води у річках Сейм та Десна контрольована, загрози питному водопостачанню немає

Усі служби Міндовкілля проводять постійний моніторинг якості води, відібрано понад 50 проб та направлено для аналізу до лабораторії. На цьому наголосив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький у ефірі телеканалу ТРК “Київ”.

“Попередня оцінки якості води встановила, що жодних перевищень хімічних та високотоксичних компонентів в річках Сейм та Десна не виявлено. Це забруднення органічними речовинами”, - розповів Олександр Краснолуцький.

За його словами, за ініціативи Держекоінспекції у Київській, Сумській та Чернігівській областях проведено 7 засідань комісій районних та обласних ТЕБ та НС. Мешканцям заборонено брати воду з річок для технічних потреб, ловити рибу та купатися.

Заступник міністра також повідомив, що для визначення подальших кроків реагування сьогодні відбудеться засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Будуть надані розпорядження як діяти кожному органу виконавчого влади та місцевого самоврядування.

Популярні статті зараз

Микола Томенко повідомив, що гетьман і меценат Іван Мазепа повертається до Києво-Печерської лаври

Відключення світла у жовтні: у Міненерго терміново звернулися до українців

Українці відповідатимуть за свої пенсії самі: Денис Шмигаль ошелешив пенсионерів

Бренді та вино з лохини: українські фермери вийшли на новий рівень переробки ягід

Все новости

“Ми сподіваємось, що ситуація із якість води у річках Сейм та Десна має покращитися за декілька днів”, - додав Олександр Краснолуцький

Нагадаємо, учора в ефірі національного марафону Єдині новини Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець розповів про наслідки забруднення річки Сейм на Сумщині. Міністр також наголосив, що загрози питному водопостачанню населення немає. Адже питні водозабори для населення з річок Сейм та Десна в Чернігівській та Сумській областях не здійснюються. Усі служби на місцях роблять усе, аби населення не постраждало.