В МВС додатково прокоментували гучний інцидент на одному з блокпостів на в’їзді до Харкова.

У соцмережах було оприлюднено відео, де невідомі у військовій формі на великій швидкості під’їзжають до блокпоста, погрожують правоохоронцям зброєю, наказають від’єднати магазини від автоматів та кладуть правоохоронців обличчям на дорогу. Після цього невідомі кажуть, що, начебто, таким чином проводять перевірки.

"Ми тренуємося щодня, щоб ви тут спокійно стояли, щоб ви перевіряли, щоб жодна ДРГ сюди не зайшла. Ви маєте нам допомагати, а не шукати серед нас ворогів, почули?", – йшлося на відео.

люди у формі жорстко накрили блок-пост на Харківщині
люди у формі жорстко накрили блок-пост на Харківщині

"Зараз з’ясовується ситуація. Все, що ми можемо про тих, хто вчинив це на блокпосту – це особи у військовій формі. Відповідно зареєстровано кримінальне провадження, ми розбираємось. Проводиться комплекс заходів для того, щоб встановити особи цих громадян та їхні мотиви. Однак нас ніхто не попереджав, якщо це були якісь навчання (їх проведення поки ніхто не підтверджує – Ред.)", – розповіла в коментарі для ТСН.ua директор департамента комунікації МВС України Мар'яна Рева.

Популярні статті зараз

Про ці комісії ви не здогадувались: як вас щоразу оббирає "Ощадбанк"

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Українцям хочуть списати комунальні борги: хто підпаде під норму закону

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Своєю чергою, наші джерела у військовій розвідці повідомили, що на цій території, де стався інцидент, останніми днями не проводилось військових навчань, тому розвідникам достеменно не відомо про тих, хто таким чином "захопив" блокпост. Не виключено, що це могла бути раптова самовільна перевірка з боку якогось окремого військового підрозділу.

люди у формі жорстко накрили блок-пост на Харківщині
люди у формі жорстко накрили блок-пост на Харківщині

Гучна історія на одному з блокпостів біля Харкова

Нагадаємо, 29 вересня близько 15:00 до одного з блокпостів на виїзді з Харкова під'їхали чотири позашляховика.

У поліції Харківської області розповіли, що з позашляховиків вийшли чоловіки у військовій формі. Вони погрожували вогнепальною зброєю усьому зведеному загону, до складу якого входять поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, представник військової служби правопорядку.

Чоловіки вимагали припинити перевірки та огляди їх транспортних засобів під час проїзду через блокпости. Після короткої суперечки вони поїхали з місця інциденту.

Слідчі внесли відомості в ЄРДР за ст "погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу".