Пропозиція Міндовкілля щодо "реформування" Державної екологічної інспекції розбурхала не лише українське суспільство, а й військових, які здійснюють захист довкілля довгі роки.

Гацько Анатолій Анатолійович, який був і є начальником Державної екологічної інспекції у Луганській області ще до початку вторгнення росії, обурений діями Міндовкілля. Ще у 2014 році він залишив крісло чиновника та пішов воювати за свободу країни.

У 2015 році після поранення та контузії чоловік був комісований, а невдовзі повернувся до посади начальника Держінспекції. Після бойових дій Анатолій Гацько отримав інвалідність. Під час війни він не припиняв працювати на благо Луганської області. За це йому у 2021 році Президент Володимир Зеленський навіть присвоїв звання Заслуженого природоохоронця України.

"24 лютого 2022 року я знову пішов захищати Батьківщину, і знову був комісований і виключений. Ви розповідаєте, самі вирішуєте - що робить і не робить екологічна інспекція в Україні? Ось такі інспектори, як я, ви вважаєте, що мене можна фронтом залякати? Чи моїх колег? - заявив Гацько.

Популярні статті зараз

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

Про ці комісії ви не здогадувались: як вас щоразу оббирає "Ощадбанк"

Грошей не повертають, але є спосіб: як вибити переплату за газ

Українцям хочуть списати комунальні борги: хто підпаде під норму закону

Все новости

Гацько навіть запропонував відвідати Луганську область, де проводилися великі роботи, і було завдано серйозних збитків.

"Я проти того, що ви робите, реформатори. Ви реформуєте, не питаючи нас. Згоден приїхати на обговорення або зустріти вас тут, і показати, як працює інспекція в умовах війни", - сказав він.

При цьому бійці окремо дякують Державній екологічній інспекції за допомогу, надану їм під час війни.