Вдови загиблих захисників в Україні мають право на певні пільги щодо оплати комунальних послуг. Ці пільги визначено статтею 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту». Однією з пільг є 50% знижка на оплату комунальних послуг. Ця знижка застосовується при оплаті послуг, пов'язаних з різними аспектами комунального господарства, такими як управління багатоквартирним будинком, газопостачання, електропостачання, опалення, водопостачання, утилізація відходів та багато іншого.

Дану інформацію розмістили на сайті «hvylya»

"Пільги, що надаються вдові загиблого Захисника України, визначено статтею 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Однією з пільг є 50-відсоткова знижка на оплату комунальних послуг", - зазначили у ПФУ.

До конкретних послуг, на які поширюється знижка, належать:

Управління багатоквартирним будинком.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Все новости

Постачання та розподіл природного газу.

Постачання електричної та теплової енергії.

Подача гарячої води, централізоване водопостачання, централізована каналізація.

Управління побутовими відходами.

Платежки за коммуналку. Фото: скриншот YouTube-видео
Платежки за коммуналку. Фото: скриншот YouTube-видео

Абонентське обслуговування споживачів за індивідуальними договорами житлово-комунального господарства або за індивідуальними договорами на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем житлово-комунального господарства.

Купівля твердого палива та скрапленого газу (за наявності у житловому приміщенні пічного опалення).

Застосування знижки залежить від розміру будинку. Норма встановлена ​​в розмірі 21 квадратний метр на кожного члена сім'ї, який проживає в будинку або квартирі, плюс додатково по 10,5 квадратних метрів на сім'ю. При цьому, якщо вдова непрацездатна, а її сім'я складається лише з інвалідів, надається 50-відсоткова знижка на використання газу для опалення будинку у подвійному розмірі нормативної площі опалення.

Важливо відзначити, що ці пільги доступні вдовам загиблих захисників незалежно від їхнього середньомісячного доходу, а знижка поширюється незалежно від типу та форми власності житла. Ці заходи спрямовані на підтримку сім'ям тих, хто загинув, захищаючи країну.

Нагадаємо, українцям гордо заявили, наскільки зросла середня зарплата за рік: чи це так?

Раніше «Акценти» повідомляли, "боятися безглуздо": у військкоматі зробили термінову заяву

Як повідомляли «Акценти», пенсіонерам додадуть під тисячу гривень: кого "озолотять" до кінця року