Справжній улюбленець українців, талановитий та успішний співак та музикант Артем Пивоваров показав себе як справжній чоловік, коли заступився за глядачку на своєму концерті. Справа в тому, що один його фанат погрожував побити жінку під час концерту зірки, а сам Артем не зміг не відреагувати на таку ситуацію.

Відповідну публікацію Артем Пивоваров розмістив на своїй сторінці у Instagram.

«Я ніколи не проходив повз таких ситуацій у своєму житті й ніколи не стояв осторонь, коли чоловіки дозволяли собі грубість на адресу жінки. У моєму місті за таку поведінку чоловіка навіть не проводили бесіди, там в «кабінет прилітало» одразу!», - підписав публікацію Артем Пивоваров.

Однак на цьому він не закінчив і додав, що чоловіки мають бути чоловіками, а до жінок потрібно ставитись з повагою.

Фото Артема Пивоварова
Фото Артема Пивоварова

Популярні статті зараз

Мобілізацію в Україні кардинально змінять: що задумали у Верховній Раді

Готуйтесь до масштабного подорожчання: що зросте у ціні вже скоро

У вас заберуть останні гроші: Пенсійний фонд терміново всіх попередив

Готуйте мішки: в Україні падає в ціні найпопулярніший продукт у світі

Все новости

«Проте я хочу зауважити, що людина, яку виховували жінки (і у якої не було прикладів батьківської підтримки) апріорі буде виступати проти агресії в бік жінок. Це є моя природа! Тому, я сміливо наголошу, що не терпітиму на своїх концертах булінгу, жорстокості, залякування і погрожування жінці фізичною розправою від чоловіків, яким не подобаються танці глядачів біля сцени. Я закликаю чоловіків на моїх концертах БУТИ ЧОЛОВІКАМИ, А НЕ НЕЛЮДАМИ! Інакше наступного разу я буду спілкуватись з вами не як артист», - продовжив український співак.

Окрім цього, популярний виконавець не промовчав і про війну в Україні. Він продовжив свій монолог і сказав, що наразі немає можливості обирати, де давати концерти, а де ні.

Важливо зауважити, що шанувальники Артема Пивоварова залишилися просто у захваті після такої реакції співака. Люди не змогли втримати емоцій і почали писати відгуки із захопленнями.

Читайте також:

Влад Яма знову похвалився куражами в Майамі: влаштовує вечірки з російськими назвами