Відомий радянський та український журналіст, шоумен, а також колишній депутат Київської міської ради Дмитро Гордон оприлюднив цікаву публікацію у соціальній мережі. Він показав відеоролик, як узяв інтерв'ю у «інопланетянина» після загадкового спалаху над столицею України.

Даний пост Дмитро Гордон розмістив у своєму обліковому записі в Instagram.

Вже практично всі українці в курсі, що 19 квітня близько 10 години ночі, над Києвом було помічено жахливий спалах. Саме після цієї події український журналіст Дмитро Гордон вирушив у соцмережу, щоб показати курйозну публікацію із цього приводу. Він узяв інтерв'ю у «прибульця», який «приземлився» у Києві.

Спалах над Києвом
Спалах над Києвом

Варто зазначити, що відеоролик за участю Дмитра та «інопланетянина» виявився досить кумедним та вразив багатьох українців.

Популярні статті зараз

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Численна публіка, підписана на легендарного журналіста, не змогла не відреагувати на цю публікацію та вирушила до розділу з коментарями.

«Дайте зефір спробувати йому», «Дмитро, ви будете давати інтерв'ю в космосі?», «Дмитро у Вас схожі зачіски з інопланетянами, збіг?», «Потрібно відкрити інопланетне ТРО, тоді оркам п*зда», «Я думав, що Дмитро теж інопланетянин зараз зніми маску», - пишуть відгуки українські користувачі соцмережі.

Скріншот коментарів зі сторінки Гордона в Instagram
Скріншот коментарів зі сторінки Гордона в Instagram