Електрик з Москви заплатив повії, бо злякався, що його мобілізують на так звану "СВО". Причому гроші секс-працівниці чоловік перевів із дозволу своєї дружини. Про це повідомляють росЗМІ.

45-річний електрик Андрій втомився від сімейного життя і вирішив урізноманітнити дозвілля. Він знайшов через інтернет повію, але ось до зустрічі справа не дійшла: дівчина назвала надто велику суму натомість росіянин відмовив.

Відразу після розмови до нього перетелефонував сутенер і повідомив електрику, що за ним тепер нібито закріплений борг у 46 тисяч рублів за невдалу спробу зателефонувати повії.

Такий рівень маркетингу Андрія дуже здивував, тож і платити він відмовився. У відповідь сутенер сказав, якщо електрик не поверне «борг», його мобілізують і «примусять обслуговувати військових в окопах, причому безкоштовно». Загроза звучала настільки переконливо, що Андрій злякався і поспішив зізнатися у всьому дружині.

Трапився скандал, втім, дружина швидко охолонула, ще раз оцінила фронтові перспективи Андрія і все-таки дозволила йому «повернути борг» за дзвінок повії. Після цього електрик перевів сутенеру 46 тисяч, проте той зажадав вже вдвічі більше. І лише тоді Андрій зрозумів, що ніяка мобілізація йому не загрожувала, чоловік просто попався на шахраїв. Тепер замість інтиму та грошей в електрика залишилася тільки дуже зла дружина.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Все новости