Співачку позбавили пенсії, це все робиться не просто так.

Для Кремля Пугачова є "аргументом". Принижуючи її, чиновники натякають простим росіянам, що так буде з усіма, хто проти кривавої повномасштабної війни.

"Саме тому, що Алла Борисівна - це аргумент, її в спокої не залишають. З приводу пенсії... Це, звичайно, смішно, але це чисто символічний жест з приводу пенсії. Я можу уявити, яка приблизно у Алли Борисівни була б пенсія... Десь 50-60 тисяч рублів (приблизно 25-30 тисяч гривень - УНІАН), це враховуючи всі її звання, заслуги і так далі. Ну, тобто, як ви розумієте, це менше, ніж 1000 євро, і не сказати, що це велика надбавка до сімейного бюджету. Але тут важливий, звичайно ж, символічний сенс. Російська влада просто пускається у всі тяжкі, допускаючи всілякі дурниці. Ну дуже хочеться чиновникам вислужитися і дуже хочеться підлянку зробити", - розповів Троїцький у новому випуску проекту "Аргумент".

Однак Кремль робить тільки гірше. Звичайним росіянам навряд чи хочеться радіти чере цькування Пугачової. За словами Троїцького, жителів РФ просто намагаються залякати.

"Беруть найпопулярніших, найавторитетніших, найулюбленіших російських артистів, якихось моральних авторитетів, в принципі, для російського населення. І починають їх цькувати... Частково це робиться, звичайно, просто для того, щоб залякати. Тобто бачите, і Земфіру не пошкодували, і Галкіна з Пугачовою. Щоб всі інші сиділи тихо, а то буде гірше. Це, звичайно, йде Путіну і кремлівським пропагандистам в мінус, тому що і Пугачова, і Земфіра, і Ахеджакова... Це все ніяк не радує просту російську публіку", - резюмував критик.

Популярные статьи сейчас

Новый этап мобилизации: теперь на фронт пойдут все?

Срочно выкидывайте: самое популярное лекарство очень опасно для здоровья

Всем придется пройти: пенсионеров предупредили о важной процедуре

Пенсионеров осчастливили к Новому году: приятный сюрприз ждет каждого

Все новости