В Україні субсидію не можуть отримати громадяни, які мають борг за комуналку в розмірі більше 680 грн (стільки складає 40 неоподатковуваних мінімумів доходів). Але це з урахуванням того, що є заборгованість, прострочена більш ніж на 3 місяці.

Однак на допомогу від держави можна претендувати, якщо погасити борг та предоставити відповідні документи. Про це розповіли в пресслужбі ПФУ (Пенсійного фонду України) в Facebook.

Однак українці можуть отримати житлову субсидію за наявності боргу за постачання та розподіл газу, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та через приведення об’ємів природного газу побутовими споживачами до стандартних умов.

Як отримати субсидію після погашення боргу?

Якщо людина погасила борг за комунальні послуги і хоче отримати субсидію, їй треба документально підтвердити сплату заборгованості або його реструктуризацію. Ще один варіант – оскарження боргу в суді протягом 2 місяців з початку сезону.

Якщо ж громадянину відмовили в наданні субсидії, він може предоставити ще одну заяву. В ній мають бути вказані послуги, за якими відсутня заборгованість з оплати.

Популярные статьи сейчас

Забивайте морозилки, пока есть шанс: жизненно важные продукты превращаются в "сокровище"

Секретная жизнь Билли Айлиш поразила всю планету: представить даже трудно

Потеет лобовое стекло авто? Хитрый и дешевый способ устранит проблему за пару секунд

Игорь Ласточкин жестко проехался по Олегу Виннику и Владу Яме: "Дикая дичка"

Все новости