33-річного жителя одного із селищ Уманського району Черкаської області судитимуть за те, що той отримав повістку, але не з’явився на збір до територіального центру комплектування.

За це чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. Про це повідомили у Черкаській обласній прокуратурі.

"За версією слідства чоловік, перебуваючи на військовому обліку, в період введення воєнного стану в Україні, будучи військовозобов’язаним, через небажання бути призваним для несення служби в Збройних Силах України, отримавши повістку про відправку до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією, без поважних причин не з’явився на збір та в подальшому відмовився від проходження військової служби", - йдеться у повідомленні.

Стосовно 33-річного чоловіка до суду скеровано обвинувальний акт за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації в особливий період (ст. 336 КК України). У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.