Информация о том, что из многоэтажки по ул . Пушкинской в Харькове неизвестные осуществляют выстрелы по прохожим и домах поступила в Киевский отдела полиции города в 12-20.

В то же время, сообщает полиция, по результатам мониторинга сети Интернет были обнаружены видеоматериалы , на которых молодежь стреляет с пистолета.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v2.10'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Стрілянина в Харкові посеред білого дня.instahram: tvorok.druzhbiПодписаться57 публикаций339 подписчиковПодписки: 1 451Творок со вкусом твоих мыслей #️⃣ Лев, Адриан, Антонhttps://www.instagram.com/p/BatAtPkhpxL/

Опубліковано Романом Пелехом 26 жовтня 2017 р.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. Співробітники поліції провели поквартирний обхід будинку і встановили помешкання, звідки лунали постріли.

За словами начальника Київського відділу поліції Олександра Коцара, у квартирі перебували четверо юнаків, всі вони громадяни України. Їх доставили до відділу поліції для подальшого встановлення усіх обставин події.

Олександр Коцар подякував усім представникам засобам масової інформації за допомогу у зборі інформації про місце події та її учасників.

Слідчі вилучили речові докази. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.