У ході нещодавніх експертиз проб бензину А-95, проведених фахівцями Інституту споживчої експертизи, виявлено значне перевищення вмісту сірки, що перевищує допустиму норму більш ніж у 50 разів.

Відповідну інформацію повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на дослідження Інституту споживчих експертиз.

Це некондиційне «паливо» продавалося за цінами на бензин, станції, що працюють під брендом КСЕМ. На жаль, це не поодинокий випадок порушення стандартів. Дослідження охопило оцінку 19 мереж АЗС по всій Україні, виявивши відхилення у 6 з них, у тому числі БРСМ-Нафта, У.ГО, АВІАС, БВС, 24/7 та ДНІПРО ОЙЛ ГРУП. Більшість відхилень стосувалася таких критичних чинників, як октанове число, вміст сірки та рівень бензолу.

АЗС. Фото: скриншот YouTube-видео.
АЗС. Фото: скриншот YouTube-видео.

Більше того, ще на шести підприємствах характеристики бензину А-95 перебували в небезпечній близькості до встановлених законом меж. Тільки бензин шести авторитетних брендів – SOCAR, OKKO, WOG, AMIC, PARALLEL та OVIS – стабільно відповідає стандарту Євро-5, забезпечуючи задовільний запас міцності.

Популярні статті зараз

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

"Щедрість за рахунок громади": мер Львова Садовий виділив мільйони на комфорт своїх колег, куди пішли гроші

Хірургічна аномалія: у "королеви ботоксу" з неймовірно великими "активами" луснули груди

Все новости

Дослідження бензину
Дослідження бензину

У світлі цих висновків експерти наполегливо радять водіям не йти на компроміс щодо якості палива. Є очевидні ознаки того, що поширення контрафактного палива стає серйозною проблемою, як попереджає Інститут оцінки споживачів.

Скріншот публікації у Telegram
Скріншот публікації у Telegram