20 жовтня 2023 року уряд України вніс кілька змін до Правил дорожнього руху з метою приведення їх у відповідність до європейських стандартів. Подробицями цих змін поділився представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Відповідну публікацію розмістили на сайті «napensii»

Ось ключові оновлення:

Використання фар .

Вмикання фар або ближнього світла під час руху за межами населених пунктів тепер є обов'язковим у будь-який час доби та року, не обмежуючись осінньо-зимовим періодом. Ця зміна спрямована на покращення видимості та безпеки на дорогах.

Популярні статті зараз

Відмінна допомога на зиму: як отримати під 18 тисяч гривень

Оля Цибульська "рубанула" правду про шлюб Григорія Решетника: "Буде неприємно"

Ви гробите своє здоров'я: чим небезпечний корвалол

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

Все новости

Безпека дітей.

Перевезення дітей зростом нижче 150 см заборонено без дитячих сидінь, що дозволяють пристебнути дитину ременями безпеки. У цьому правилі основна увага приділяється безпеці дітей під час перевезення.

Правила для мотоциклів та мопедів.

Перевезення дітей на задньому сидінні мотоцикла чи мопеда тепер суворо заборонено. Винятки із цього правила зазначені у постанові.

Крім того, відзначено, що оновлено перелік дорожніх знаків, які позначають спеціальні місця для автостоянки на автомагістралях і дорогах. Детальну інформацію про ці знаки можна знайти у постанові уряду.

Ці поправки демонструють прагнення України привести свої правила дорожнього руху у відповідність до європейських стандартів, що зрештою спрямоване на підвищення безпеки дорожнього руху та відповідність міжнародним нормам.

Нагадаємо, все піде під укіс: чому спільне зберігання картоплі та цибулі – найгрубіша помилка

Раніше «Акценти» повідомляли, не пощастило, якщо не запаслися: різко злетіла в ціні доступна та ключова продукція

Як повідомляли «Акценти», "статистика страшна": в Україну мчить найпотужніша криза