Поглиблений аналіз, проведений Інститутом дослідження автомобільного ринку з використанням даних системи автоматизації автомобільного бізнесу RemOnline, виявив п'ять марок автомобілів, які можуть бути фінансово важкими для власників через часті ремонти та більш високі витрати.

Дослідження дає уявлення про частоту ремонту та середню вартість ремонту для різних марок автомобілів у країні.

Марки автомобілів з високою частотою ремонту:

Renault.

Французька марка Renault, що очолює список із 3100 ремонтними випадками, відома своїми частими потребами в ремонті, що потенційно пов'язано з її конструкцією та експлуатаційними характеристиками.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

300 тисяч до прибутку за рахунок городу: як казково збагатиться на простому часнику

Німеччина виплатить українцям по 18 тисяч гривень: як отримати грошову допомогу

Все новости

BMW.

Уважно стежачи за 2700 ремонтними випадками, BMW, відомий німецький виробник автомобілів, відомий своєю елегантністю та високими експлуатаційними характеристиками, також має певні недоліки, які потребують ретельного обслуговування.

Volkswagen.

Посідаючи третє місце з 1900 ремонтними випадками, Volkswagen, незважаючи на те, що є одним із популярних брендів в Україні, як і раніше, стикається з проблемами, що потребують регулярного технічного обслуговування.

Марки автомобілів з вищою вартістю ремонту:

Porsche.

Очолює список найдорожчих марок ремонту, середня вартість ремонту Porsche становить 16 000 гривень. Високоякісні та розкішні моделі Porsche можуть спричинити значні витрати на ремонт для власників.

SsangYong.

Південнокорейський бренд SsangYong має середню вартість ремонту 11300 гривень. Хоча він, можливо, не такий відомий, як деякі інші бренди, його унікальні характеристики збільшують витрати на технічне обслуговування.

BMW.

У списку більш високих витрат на ремонт вказано BMW із середньою вартістю ремонту 9900 гривень. Незважаючи на свою репутацію виробника якості та продуктивності, автомобілі BMW можуть вимагати значних інвестицій у ремонт.

Ці результати покликані надати українським автовласникам об'єктивну інформацію, допомагаючи їм приймати обґрунтовані рішення щодо потенційних витрат на ремонт, пов'язаних із різними марками автомобілів. Споживачам важливо враховувати такі фактори при купівлі та обслуговуванні своїх автомобілів.

Нагадаємо, "на посаду президента": Андрій Шевченко прийняв рішення балотуватися

Раніше «Акценти» повідомляли, найнадійніші підтримані автомобілі: топ рейтинг від німців

Як повідомляли «Акценти», як швидко і правильно розморозити автомобіль: це полегшить життя кожному водієві