У світлі постійних дебатів про правильний догляд за зубами, відомий стоматолог Микола Гришко виступив з неочікуваною порадою, яка може змінити звичні нам правила гігієни порожнини рота.

Микола Гришко заявив, що чищення зубів має бути адаптоване до нічних звичок кожної людини. "Якщо ви їли вночі, вам краще почистити зуби до сніданку. Якщо ж ні, то після нього, щоб видалити залишки їжі та наліт з емалі," - радить Гришко.

Стоматолог також підкреслив, що чистка зубів відразу після кожного прийому їжі може бути шкідливою, оскільки механічний тиск на свіжу емаль може призвести до її травмування, формування клиновидних дефектів та карієсу, не кажучи вже про підвищену чутливість зубів.

хлопчик чистить зуби
хлопчик чистить зуби

Також варто памʼятати 5 основних правил для гігієни ротової порожнини.

Популярні статті зараз

Гарем Султана Сулеймана став на вуха: Леся Нікітюк тепер дружина зірки "Величного століття"?

ЗСУ запропонували новий спосіб вилову ухилянтів: "Хтось почне кричати"

Це вже не смішно: дедалі більше країн закривають кордони для українців

Пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Все новости

Правильно обирайте час для чистки зубів: Чистіть зуби двічі на день: вранці та ввечері. Вранці, якщо ви їли вночі, чистіть зуби до сніданку, а якщо ні — після нього, щоб видалити нічний наліт і залишки їжі.

Використовуйте правильну техніку: Використовуйте м'яку зубну щітку і наносіть на неї фторовану зубну пасту. Чистіть зуби круговими рухами, звертаючи увагу на кожен зуб з усіх сторін, а також на лінію ясен.

Не перестарайтеся: Уникайте чистки зубів відразу після прийому їжі, особливо якщо ви споживали кислі продукти. Кислота розм'якшує емаль, і чистка може її пошкодити. Краще почекати близько 30 хвилин.

Не забувайте про ясна і язик: Під час чистки зубів легко масажуйте ясна, щоб підтримувати їх здоров'я. Також не забувайте чистити язик для видалення бактерій і освіження дихання.

Регулярно відвідуйте стоматолога: Незалежно від вашої рутини догляду за зубами, регулярні відвідини стоматолога є важливими для підтримки здоров'я ротової порожнини. Професійне очищення та регулярні огляди можуть запобігти багатьом проблемам.