Власником якого є росіянин Ігор Наумець, задля «замітання слідів» та виходу на новий бізнес-майданчик.

Ходять чутки про те, що компанія «ALUMETA Group», яка належить ексдепутату Броварської міської ради та власнику Броварського алюмінієвого заводу Сергію Шапрану, планує придбати підсанкційне підприємство «Юнігран», яке неофіційно належить росіянину Ігорю Наумцю.

Мова йде про дозволи на видобуток та продаж піску компанії «Будіндустрія-сервіс ЛТД», яку Наумець переписав на свого батька – Володимира Наумця.

Зазначимо, що Наумець має російський паспорт, маєтки та квартири у москві та окупованому Криму. Наразі він перебуває у Празі ховаючись від правосуддя.

Більше того, Ігор Наумець також підозрюється у співпраці з терористами з ОРДЛО. В мережі є інформація про те, що підпорядкований Наумцю «Юнігран» безпосередньо співпрацював з російським ВПК (воєнно-промисловим комплексом).

Популярні статті зараз

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

"Зайві" квадратні метри: які штрафи чекають на українців за несплату податку на нерухомість

Все новости

Його компанія «Юнігран» займалася поставками піску та щебню на окуповані території – так званні «ЛНР» і «ДНР» та на будівництво Кримського мосту, який на початку війни став головною загрозою для українського населення.

Зазначимо, що ще на початку війни на Сході України, у 2013 році, фіндиректор «Юніграну» розповідав, що 98% експорту щебеню припадає на рф. Прибуток компанії від експорту, за даними Youcontrol, в 2008-2021 роках досяг 930 млн грн.

Як випливає із інформації СБУ, «Зароблені надприбутки вони виводили до РФ через розгалужену мережу офшорних компаній. Крім того, бізнесмен систематично виправдовував російську агресію, заперечував злочин окупантів та підтримував терористичні організації на сході України».

"Кошти від реалізації корисних копалин... перераховувалися до РФ, а також матеріальне забезпечення окупаційних адміністрацій у Криму та псевдореспублік "ДНР/ЛНР", – уточнили в прокуратурі.

Згідно з реєстраційними даними, Наумець й досі отримує доходи та фактично контролює два підприємства: ТОВ (ООО) "Зело" на території рф та ТЗДВ "Бахчисарайський консервний завод" на тимчасово окупованій території Криму.

Тому, ймовірно, власник Броварського алюмінієвого заводу та інвестиційного холдингу «ALUMETA Group» Сергій Шапран планує викупити «Юнігран», не тільки для виходу на новий бізнес майданчик, а й у власних цілях.

За інформацією «Інсайдер UA», Сергій Шапран, який нині намагається перекупити (або вже придбав) підприємство, хоче приховати сліди та злочини «Юніграна» і використовувати в своїх цілях підсанкційні та пов’язані компанії. Або, можливо, став прямим партнером Ігоря Наумця в Україні.

Додамо, що за даними ресурсу YouСontrol Сергій Шапран є бенефіціаром 10 компаній та власником 12 фірм.

Проаналізувавши передвиборчу кампанію Шапрана, стає відомо, що він балотувався від партії «За Майбутнє» та наразі є лідером осередку партії . Тоді, разом з ним до Броварської міськради балотувалась й діюча депутатка Олена Дудар, яка також займає посаду голови наглядової ради Броварського заводу залізобетонних конструкцій (ЖБК).

Можливо, Шапран та Дудар створили підґрунтя для співпраці, адже викупивши «Юнігран», бізнесмен зможе в подальшому продавати «юнігранівський» пісок на інші підприємства, зокрема і Броварському заводу залізобетонних конструкцій.

Таким чином, існує ймовірність, що Сергій Шарпан планує не тільки заробити на «Юніграні», а й приховати сліди неправомірної діяльності свого можливого партнера, росіянина Ігоря Наумця.