Десятки потерпілих підприємців та інвесторів попалися на їхні втішні розповіді про те, як вони швидко вирішують проблеми та про їхні «нібито надійні зв'язки» у правоохоронних та кримінальних колах. За фактом, «клієнти» Жданова-Курилки потрапляють одразу ж у неприємності та підраховують збитки, а посадовці втрачають насиджені місця, при цьому стають ще й «зірками» жовтих видань інтернету.

Свій початок ОЗУ бере з фірми ТОВ «Одесоблпостачзбут», де у 2017 році в засновники були заведені дружина Курилко та фунт Жданова – Олександр Савельєв. Впродовж 6 років вони намагаються віджати у Авагардської селищної ради комунальну власність, також під роздачу потрапив голова ради Хрустівкий Сергій. Від безвиході вони змушені розміщувати на нього брехливі статті на чорнушних сайтах. Благо штатна писака Ірина Гриб на зарплаті та готова виконати будь-яке замовлення хоч на дрібного чиновника, хоч на самого Олега Кіпера.

З свіжих афер. Це історія впливового забудовника Дмитра Коврова, сина ректора Будівельної академії. Юридична фірма Курилко обслуговувала справи Дмитра, а Жданов брав за «вирішально» сотні тисяч доларів. За підсумком бізнесмен недорахувався півмільйона, а коли висунув претензію, то «помічники» почали виплескувати нібито компрометуючу на нього інформацію на чорнушних сайтах. Але інтернетом парочка не обмежилася і Коврову почали надходити дзвінки від «мурчиків», які нагадали 2011 рік, коли було вбито брата відомого забудовника.

Відтисканням ТОВ «УТБДМ» вул. Онезька, 5 закінчилося звернення вже колишніх засновників ТОВ за юридичними послугами до фірми «ІВК та партнери», якою володіє Курилко. На сьогодні, у нових власниках числиться 50\50 Жданов-Курилко, а колишні власники залишилися з порожніми неоплаченими векселями. Дісталося і сусідам. Тепер у них суди. Мета, як завжди, одна - рейдернути актив, незважаючи навіть, що база Облпаливо на Онезька, 1 належить братам Продаєвичам.

Не гидують «наші герої» навіть нападом на Школу для осіб з інвалідністю на 13 Фонтану. У цих випадках вони не світяться і керують рейдерством через штатні фунти, такі як Ісмагілов Андрій Юрусланович. Йдеться про будинок відомої одеситки Олени Ромайської. Колись у цьому будинку мешкав навіть мер Одеси Олексій Костусєв. На Ісмагілова оформлено незаконну будівлю на вул. Сурікова, 17а. Будинок виріс без жодного документа і місто було змушене подати документи на знесення.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Українцям блокують рахунки за будь-які борги, вже надходять скарги: "Є волонтерські кошти"

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Німеччина виплатить українцям по 18 тисяч гривень: як отримати грошову допомогу

Все новости

Ірина Хаджі, адвокат, яка представляє ОЗУ у судах добре інтегрована та присвячена у всі афери Жданова-Курилка. Вона активно співпрацює з Ларисою Лебедєвою, яка відсиділа 8 років за шахрайство.

Силовим прикриттям у аферистів виступає охоронна агенція «Олімп-Південь». Вони беруть участь у всіх захопленнях. Улюблений час нападу – ранок, коли всі сплять. Так було і з будинком Олени Ромайської, і з газовим терміналом Євротанк. Політичним дахом в Олімпу виступає колишній регіонал, друг Вадима Рабиновича, який незрозуміло як просочився в депутати Облради від Слуг Народу — Сергій Червяков. Управління захопленнями покладають на співзасновника Олімпу, псевдопатріота – Сергія Пушкаренка. Він вважає «бюджети», наймає титушок, купує потрібні ухвали та домовляється з правоохоронцями. Тиск на суддів забезпечується за рахунок дружби Пушкаренко із Сергієм Чванкіним.

Пушкаренко Сергій Олегович – цікавий суб'єкт ОЗУ Жданов-Курилко. Колишній адвокат (адвокатське свідоцтво зупинено з 10.05.2023) прийняв «темний бік життя» вже давно. На захопленні двору на вулиці Успенській, 17 на відео видно, як він робить спробу завдати удару жителю двору лопатою. Також зафіксовано погрози Пушкаренко пістолетом ПМ. Спалені автомобілі, розпечені номери в готелі «Одеський дворик» — темні сили беруть «нагору». Тут, до речі, починається дружба на майнових інтересах із скандальним блогером Станіславом Домбровським. Григорій Гробов, замовник захоплення двору на Успенській, пообіцяв квартири рейдерам-аферистам. Будинок у дворі так і не дали збудувати. На сьогодні, за 5 років конфлікту програно майже всі суди – такі результати майже скрізь у ОЗУ Жданова-Курилко.

Цікавими є життєві факти, як Пушкаренко вирішив попіаритися на війні. Підбивши знайомих та співробітників Олімп-Південь на вступ до ТРО, Пушкаренко зібрав взвод – 12 осіб. Через особисті соцмережі Пушкаренко місто дізналося, що Сергій командир розвідвзводу і виконує важкі військові завдання на фронті. З'явилася фотографія «в бинтах» з підписом про поранення. Пізніше з одкровень блогера Домбровського стало відомо, що Пушкаренко з його допомогою кинув свій взвод на фронті, комісувався, отримав хороші виплати і знову зайнявся темними справами. Також цікаво, навіщо Пушкаренко документував через відео своє перебування у ЗСУ та все скидав Домбровському на WhatsApp???

Як розповідають товариші по службі, «поранення» Пушкаренко, яким він бравірує, не що інше, як операція на меніску – мікротравма, отримана ще до війни. Перебуваючи по паперах у госпіталі з коліном (нібито відкачується рідина) та отримуючи хороші виплати, Сергій Пушкаренко бігає Староконним та Новим ринками навіть не накульгуючи.

Окремо слід вивчати діяльність ОЗУ Жданова-Курилка у розрізі співпраці з силами, які дискредитують українські правоохоронні органи. Йдеться про серію замовних «нібито компрометуючих» матеріалів на сайтах та Ютубі на вищий керівний склад Офісу Генпрокурора та СБУ. Йдеться про такі прізвища, як Андрій Костін, Дмитро Вербицький та Олександр Поклад. Помічені організовані випади Стаса Домбровського та на керівництво Офісу президента – Андрія Єрмака та Олега Татарова.