Журналіст та розслідувач Влад Сидоренко розкриває несподівані та тривожні новини, пов'язані з високопоставленими посадовцями в українській податковій системі.

Підозрілі посадовці та прихована діяльність

Журналіст Влад Сидоренко пише, що Данило Гетманцев, Євгеній Сокур та Татьяна Кириенко з власною командою абсолютно незаконно призначили представника ОПГ "монаковці" головою налогової Хмельницької області. Це викликало серйозні обурення, оскільки це було зроблено таким чином, щоб уникнути спеціальної перевірки.

Справа про кримінальне кришування та сигарети з закритих підприємств

Журналіст повідомляє, що головною метою Сергія Забашти, представника ОПГ, є приховане контролювання незаконного алкоголю та сигарет. Це також охоплює виробництво сигарет, яке президент Зеленський особисто вимагав закрити після скандалу з Великою Британією.

Криза в податковій: різке зменшення бюджетних доходів

Вперше після приходу "монаковців" до Хмельницької області вони почали руйнувати налогові документи, вводити під підозру підприємства та виводити їх з ринку. Кожен день комісії приймали рішення щодо сотень підприємств. Це призвело до величезних втрат у бюджеті області на десятки мільйонів гривень.

Фото з Офісу Генеральної прокуратури: поворот у справі

Скандал стає ще більшим, коли виявляється, що фотографії та інформацію надав Офіс Генеральної прокуратури, а не журналістка Ірина Зленко, як було очікувано. Це вказує на серйозні докази та можливе розгортання кримінального розслідування.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Мобілізація підлітків та пенсіонерів: чи можуть призвати?

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Деталі справи: знову за слідством

Зараз важко сказати, які саме причини призвели до цього обертаючого пункту в справі. Стосовно нових розвитків та подробиць справи обіцяють повідомити пізніше.