На засідання комісії Київради з питань архітектури, містопланування та земельних відносин 10 квітня виноситься питання щодо будинку по вул. Лабораторна, 12 (Муніципальний камерний хор "Київ"), який хочуть повністю знести для забудовника SAGA Development, пише Фром.ЮА

Поки більшість киян зайнята відбудовою та захистом міста, наближенням перемоги, компанія одіозного забудовника Вавриша запланувала звести на місці колишнього музею, прямо на прибудинковій території 5-ти поверхових житлових будинків - 22-поверховий хмарочос.

Спроби знищення цього об'єкту відбуваються ще з 2020 року, але неодноразові протести киян цьому заважали. Все це відбувається для збагачення однієї людини, власника SAGA Андрія Вавриша, який відомий скандальним будівництвом і проблемними об'єктами, зокрема незаконним зведенням ЖК “O2 Residence” на Дарницькому шосе, що вже розслідується правоохоронцями. Варто також додати, що Вавриш є партнером не менш скандального екс-Голови Офісу Президента Андрія Богдана.

Вже найближчим часом завдяки корупційному лобізму Вавриша ще одна пам'ятка архітектури киян может стати довгобудом. Закликаємо небайдужих киян завадити знищенню історичного центру Києва і доєднатися до акції протесту, яка відбудеться під будівлею КМДА. Дата і час буде повідомлено додатково.

Популярні статті зараз

Шестопалов та його Z-Solutions: Як шахраї злочинними шляхами виманюють гроші в українців

У Кременчуцькій міській раді гадають, як вкрасти бюджетні кошти

Криптобіржа Plain Chain стала розсадником шахраїв: хто стоїть за сумнівними схемами

"Матерь божья": полностью голая Даша Астафьева прикрыла свои прелести одними листочками

Все новости