За даними медіа, під час повномасштабної війни шахрайка Ольга Миколюк скуповує столичну нерухомість, має судимість за шахрайство, фігурує у судових справах та активно збирає гроші для своєї Благодійної організації "Благодійний фонд "Тактік Клін", який вона створила зі своїм новим чоловіком Єгоровим Костянтином.

Під час масштабного воєнного конфлікту та мобілізації суспільних ресурсів особливої уваги набуває питання прозорості добровольчої діяльності та цільового використання благодійних коштів.

Як пише "Антикор", під час війни шахрайка Миколюк зі своїм новим чоловіком Єгоровим Костянтином зуміли придбати декілька привабливих київських об’єктів нерухомості, хоча до війни у них не було коштів на такі покупки. За даними медіа, на цей час подружжя зосередились на зборі грошей для свого нового проекту - родинного благодійного фонду "Тактік Клін".

Лише у 2024 році згідно з реєстром майнових прав, Ольга Миколюк спільно зі своїм чоловіком Єгоровим Костянтином спритно легалізувала отримані кошти та придбали об'єкти нерухомості в Києві орієнтовною ринковою вартістю $500 000 доларів США.

ЗМІ стало відома, що при угоді, родина Миколюк підробила оцінку придбаного майна занизивши її в 15 разів, щоб не сплатити податки державі. Цей епізод зафіксовано в матеріалі, опублікованому на порталі "Хайзер".

Популярні статті зараз

Хто очолить в ДСНС створений Департамент цивільного захисту та превентивної діяльності

Люксові іномарки та шикарне житло: як голова НКРЕКП ділив майно з дружиною

"Не зря зарядку делала": всеми забытая Елка "засветила" свой оголенный животик

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Все новости

Сама Ольга Миколюк вже не одноразово згадувалась у різних ЗМІ, щодо сумнівних схем збагачення своїх компаній а саме: ВП "ХІМПОСТАЧ" та Благодійного фонду "Тактік Клін".

Виникає питання, як взагалі можливо надавати гроші особі, яка все життя займається шахрайством та має судимість за підробку документів. І все це реальні факти з життя шахрайки Миколюк.

У судових реєстрах ЗМІ знайшли рішення суду, щодо вироку відносно Ольги Миколюк, яка до речі, визнала свою вину в повному обсязі. У квітні 2023 року Оболонський районний суд міста Києва виніс обвинувальний вирок, щодо Ольги Миколюк за статтями про шахрайство та підробку документів (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).

Цей факт істотно вплинув на підприємницьку діяльність фігурантки: державні установи припинили закупівлю продукції у компаній, пов'язаних із Миколюк, тому вона спішно переключилась на сумнівні схеми, пов’язані з волонтерством та збиранням донатів на власні банківські рахунки.

З початком активної фази російсько-української війни, у лютому 2022 року Ольга Миколюк різко почала позиціонувати себе, як активну учасницю волонтерського руху, збираючи кошти на особисті банківські картки: 5168752100696379 – карта ПриватБанка та 5375411220325695 – карта МоноБанка, без належного публічного фінансового звіту. При чому про обсяг зібраних нею коштів та їхнє цільове використання Миколюк ні коли не кому не звітувала. У підтвердження цього вказаного шахрайства є публікації у ЗМІ, де згадується участь Миколюк у сумнівних зборах коштів, організованих російським блогером Олександром Тверським. Цей епізод зафіксовано в матеріалі, опублікованому на порталі "Антикор".

Журналісти з метою отримання фінансових звітів про використання грошей звернулися до Миколюк особисто на її сторінки у Фейсбуці, але після запитів Ольга, як завжди видалила неприємні запитання та надалі заблокувала користувача. На своєї сторінці Миколюк полюбляє спілкуватися лише з людьми, які підтримують її «псевдоволонтерства» та допомагають збирати гроші для збагачення її родини, інших людей з незручними питаннями для неї вона блокує.

Чомусь Миколюк цілеспрямовано не афішує інформацію про свій поточний сімейний стан, створюючи в соціальних мережах образ вдови, при наявності третього чоловіка, з яким з 2023 року перебуває у шлюбі. Все це взагалі схоже на маніпулятивний прийом для залучення суспільної симпатії та фінансової підтримки.

Цей вчинок показує справжнє обличчя «псевдоволонтера» Миколюк Ольги та її родини, яка увесь час завдяки своїм схемам обкрадає державу та довірливих людей, які щиро хочуть допомогти державі.

Не зупиняючись на досягнутому спритна шахрайка Миколюк створила Благодійну організацію "Благодійний фонд "Тактік Клін". Засновником якої є не хто інший, як третій чоловік Ольги – Єгоров Костянтин. До речі він є одним із найактивніших дописників Миколюк у соціальних мережах разом з іншими членами родини, які допомагають збирати кошти для їхнього фонду.

Про створення свого фонду для своїх сумнівних схем, шахрайка Миколюк вже мріяла давно але саме новий чоловік Миколюк допоміг здійснити Ольги її мрію. Сам Єгоров також став засновником цього родинного благодійного фонду "Тактік Клін".

В підтвердження цих слів, журналісти знайшли пости самої Миколюк у соціальних мережах, де вона із знанням справи та неприхованою заздрістю розповідає механізм роботи таких фондів. Пряма цитата Миколюк з її сторінки: фонд “вбиває декілька зайців” одним пострілом маніпулює своїми благими намірами, закриває законну підставу комусь із своїх мотнутися за кордон за тими дронами, або банально продає це як послугу, піаритися, нарощує як коросту своє комфортне марнославство.

Мабуть після цих думок та написаних слів усім стало зрозуміло навіщо родині Миколюк мати власний благодійний фонд "Тактік Клін" та що вона хоче робити з ним надалі.

На закінчення хочеться ще раз звернути увагу читацької аудиторії на вибірковість та необхідність оцінювання осіб, що оголошують збори для захисників на предмет їх доброчесності та моральності, оскільки приклад шахрайки Миколюк зайвий раз доводить про маніпулювання на патріотичних настроях суспільства окремими шахраями, що продовжують збагачуватися за рахунок небайдужих громадян.

В умовах триваючого воєнного конфлікту та мобілізації суспільних ресурсів поява подібних Миколюк псевдоволонтерів та заснованих такими шахраями благодійних фондів потребують особливої уваги компетентних державних органів і громадянського суспільства. Лише своєчасна й адекватна реакція на факти зловживань може забезпечити збереження довіри до волонтерського руху та ефективне функціонування механізмів громадянської підтримки оборонних зусиль держави від створення дестабілізуючого інформаційного впливу