У неділю, 2 квітня, в Мережі оприлюднили відео, на якому поліцейські переконують громадянина проїхати разом із ними до Територіального центру комплектації, щоб з’ясувати, чи він військовозобов’язаний. Такі кадри з’явилися в Telegram-каналах.

"В Івано-Франківську українець вийшов в обідню перерву на вулицю і його одразу забрали до військкомату", - йдеться у підписі до опублікованого відео. Свою розмову з представниками ТЦК та поліцейськими чоловік фіксував на мобільний телефон.

Судячи з відео, чоловік не отримав повістки, а на запитання поліцейських, чи відвідував він після оголошення воєнного стану військкомат самостійно, відповідає заперечно.

"Ви були у військкоматі самостійно? Ні? Ну, все... То що ви будете мені розказувати", - говорить поліцейський і пропонує проїхати в ТЦК в поліцейській машині.

"Ви мене затримуєте? На якій підставі?" - запитує чоловік, але не отримує відповіді.

Популярні статті зараз

Як не втратити стаж та пенсію: обов'язково потрібно зробити кожному

Вагітність Наталії Могилевської не дає спокою українцям: "Претендент на батьківство..."

Терміново викидайте: найпопулярніші ліки дуже небезпечні для здоров'я

Пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Все новости

"Йдемо, подивляться у військкоматі, чи ви військовозобов’язаний", - коментує поліцейський.

Сідаючи в машину, чоловік наголошує, що він іде проти своєї волі і підстав для свого затримання не бачить. Сівши до поліцейської машини на вимогу поліцейських він вимкнув телефон. Куди саме поїхали поліцейські із затриманим, невідомо.