Як відомо, з 1 квітня на території України починає діяти жорстке обмеження на вилов та незаконний продаж риби. Так, зараз йдеться про щорічну нерестову заборону.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі новин «agronews»

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня вирішив нагадати українців про серйозну щорічну заборону.

Справа в тому, що під час нерестової заборони потрібно взяти під контроль якнайбільше водойм та пунктів продажу риби. Так, йдеться саме про порушення лову риби у певний час, і не лише.

Зазначається, що ця досить серйозна заборона нібито потрібна для наявності якісного продукту в майбутньому, який приноситиме користь державі. Також, за словами Віталія Головня, важливо порозумітися між учасниками процесу (ловом і продажем риби) та контролюючими органами.

Популярні статті зараз

Пенсіонерам дали лише 3 місяці: про виплати можна забути?

"Укренерго" пропонує підвищити тариф: відразу висунули умову

Негайно зніміть пенсію: українцям пояснили, чому не варто лишати гроші на картці

Пенсіонерам доплатять майже тисячу: кого "озолотять"

Все новости

Важливо відзначити, що ця заборона здійснюється на різні терміни, оскільки все залежить від областей та водойм. Наразі вводиться заборона на підводне полювання, промислове рибальство та пересування моторних суден. Також ще очікується посилений контроль.

При нерестовій забороні одна людина може виловити 3 кг та одну рибу. Ловити рибу можна на гачок (на риболовлю не більше двох), або спінінгом, що має одну приманку. Процес має вестись з берега на спеціальних ділянках, де немає заборони на аматорську риболовлю.