У Дмитра Гордона троє дорослих синів від першого шлюбу – 31-річний Ростислав, 28-річний Дмитро та 21-річний Лев. Усі вони перебувають за кордоном.

Відомий український журналіст та блогер Дмитро Гордон розповів, чому ніхто з його трьох дорослих синів не воює на фронті.

Про це він сказав в інтерв'ю YouTube-каналу "И грянул Грэм".

"У старшого мого сина захворювання дуже важке, з яким не те що на фронт, йому жити з ним важко. Що стосується двох інших моїх дітей. Вони обидва народжені не в Україні, Лев у мене громадянин Сполучених Штатів. Вони живуть в Америці багато років. Вчилися – один в Англії навчався ще в школі, потім в університеті в Англії. Обидва живуть в Америці, вони народжені не в Україні", – заявив Гордон.

Що відомо про сім'ю Дмитра Гордона

У Дмитра Гордона четверо дорослих дітей від першого шлюбу – 31-річний Ростислав, 28-річний Дмитро, 24-річна Єлизавета та 21-річний Лев. У шлюбі з журналісткою Олесею Бацман народжені його троє молодших дочок – 11-річна Санта, 6-річна Аліса та 3-річна Ліана.

Популярні статті зараз

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Тоненькие бретельки на нежных плечах: Женька из "Сватов" в облегающем наряде похвасталась идеальной фигурой

Все новости

Старший син журналіста Ростислав – випусник Київського інституту міжнародних відносин. Дмитро Гордон розповідав, що Ростислав працює в YouTube і заробляє хорошу зарплату.

Середній Дмитро закінчив Музичний коледж Берклі в Бостоні і працює композитором в Голлівуді. Разом з ним у Лос-Анджелесі живе і третій син – Лев.