В Івано-Франківську офіцер у військовій частині, 26 березня, побив солдата-строковика.

Відео цього інциденту опублікували у соцмережах.

На відео видно, як військовий з кулаками накинувся на свого підлеглого, обзиваючи його нецензурною лайкою, з вимогою йти до штабу.

Причина цього конфлікту наразі невідома.

У Західному територіальному управлінні Національної гвардії відреагували на побиття солдата і заявили, що за даним фактом розпочато службову перевірку та повідомлено Територіальне управління Державного бюро розслідування розташованого у місті Львові.

Популярні статті зараз

У вас заберуть останні гроші: українців терміново попередили

Настя Каменських засвітила животик і натякнула на цікавий стан: вагітність – причина розлучення?

Це вже не смішно: дедалі більше країн закривають кордони для українців

У новий рік без копійки у кишені: українців масово позбавлять виплат із 1 січня

Все новости

офіцер побив солдата-строковика
офіцер побив солдата-строковика

"У сучасній армії та у сталому суспільстві немає місця для приниження честі та гідності людини та, зокрема, військовослужбовця. У свою чергу надаємо всебічну підтримку правоохоронцям у проведенні розслідування для надання належної правової оцінки діям офіцера", - йдеться у повідомленні.

Згодом начальниця групи інформації і комунікації Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, капітан Аліна Новікова повідомила, що офіцера військової частини відсторонили від службових обов'язків, пише "Суспільне".

З її слів, керівництво Західного територіального управління Національної гвардії, як і усе суспільство, "обурене діями офіцера військової частини з Івано-Франківська стосовно солдата строкової служби".

Обережно! Відео містить сцени насилля та нецензурну лексику (18+).