Інцидент стався у військовій частині міста Володимир.

Про це розповіла сестра потерпілого Анатолія Грищука Наталія у Facebook. За словами жінки, її брата побив старший лейтенант Василь Арійчук за те, що солдат зайшов митися не в ту кабінку. Чоловік не мав змоги захищатися, бо ще не до кінця відновився після важкого поранення.

Офіцер жорстоко побив свого підлеглого
Офіцер жорстоко побив свого підлеглого

"Він його збив з ніг і відгамселив ногами по голові. Цей нелюд покинув його стікати кровʼю", – пише Наталія.

Коли Анатолія знайшли на тому ж місці, де його залишив нападник, чоловік мав велику гематому на голові, від травм у нього відмовили ноги.

Популярні статті зараз

"Ідеолог сучасного рашизму": Микола Томенко вказав, ким став алкоголік-Мєдвєдєв

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Церква забороняє: в які дні не можна пекти Паски, названі сприятливі дати

Все новости

Офіцер жорстоко побив свого підлеглого
Офіцер жорстоко побив свого підлеглого

"На даний момент брат бореться за життя в лікарні, а ця мерзота гуляє на волі (через два дні його відпустили, бо має добрих покровителів). Вини не визнає, але грошову компенсацію пропонує. Мені настільки прикро, що такі крутелики і далі будуть себе відчувати безкарно. Скажіть, чим він відрізняється від орків, які знущаються над нашими солдатами. Як можна так звірсько побити людину, за таку дрібницю", – додала жінка.

У сюжеті ТРК "Аверс" уточнили, що побитого солдата знайшли у сушильній 9 квітня, тобто саме побиття трапилося 8 числа. Після нападу Арійчук ще й змусив Анатолія прибирати в душовій, після чого поранений військовослужбовець уже не зміг піднятися на ноги.

За словами самого потерпілого, Арійчук побив його за те, що він не спитав у нього дозволу на те, щоб помитися. Офіцер кілька разів вдарив військового ногами в берцях по голові.

Офіцер жорстоко побив свого підлеглого
Офіцер жорстоко побив свого підлеглого

Дружина Анатолія розповіла, що до лікарні, де зараз перебуває потерпілий, приходили слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР). Вони проводять розслідування за фактом побиття військовослужбовця.

"Розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень). Зараз встановлюється коло причетних осіб та проводяться необхідні слідчі дії", – повідомили в ДБР.