Остання дружина чоловіка вимагає від суспільства з повагою ставитись до полігамних родин.

У США на ранчо Рокленд, штат Юта, Абель Моррісон одружився з чотирма жінками. Полігамна родина виховує 15 дітей.

Про це пише mirror.co.uk.

Чоловік одружився на чотирьох жінках
Чоловік одружився на чотирьох жінках

Абель Моррісон та його чотири дружини - віряни фундаменталістської громади мормонів, яка була заснована 1977 року, щоб дозволити своїм членам вільно сповідувати свою релігію, яка включає в себе полігамний шлюб. Мормонський фундаменталізм є відгалуженням Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (Церква СОД). Мормони-фундаменталісти живуть за принципами і практиками, яких більше не дотримується Церква СОД, зокрема, вони вважають, що багатоженство допоможе їм досягти найвищого рівня небес.

Популярні статті зараз

Які ППО потрібні Україні: генерал пояснив, як захистити небо

Потужна грошова підтримка: як українцям отримати виплати

Дуже потужна грошова допомога: виплатять по 50 тисяч гривень

Це доведе до розпачу: кого позбавлять виплат з 1 січня

Все новости

Наймолодша дружина Абеля - 22-річна Менна Барлоу Моррісон - розповідає, що вона добровільно погодилась одружитися з чоловіком. У квітні 2022 року в них народився син. Жінка сама виростала в полігамній родині, у її батька було три дружини та 40 дітей.

Чоловік одружився на чотирьох жінках
Чоловік одружився на чотирьох жінках

Тепер Менна мешкає з Абелем Моррісоном, його іншими дружинами Сьюзі, Бет і Мариною та їхніми 15 дітьми. Жінка каже, що через свою полігамну родину вона стикається з нерозумінням суспільства, хоча визнає, що проблеми в родині існують, оскільки дружинам складно ділити свого чоловіка.

"Найбільший виклик - найочевидніший: ділити свого чоловіка. Важко усвідомлювати, що ти не єдина жінка в його житті. Життя, безумовно, було б легшим, якби не було сестер-дружин, але я знаю, що саме цього вимагає Небесний Отець", - каже Менна.

Менна закликає інших людей бути толерантними до її родини. Вона зазначає, що через свій шлюб втратила багато друзів.

"Хотілося б, щоб більше людей розуміли, що ми самі обираємо такий спосіб життя, і ми щасливі. Ми намагаємося долати свої людські труднощі, вчимося ділитися і маємо багато дітей. Кожен багатодітний шлюб у наших публічних фундаменталістських колах укладається за обопільною згодою", - каже жінка.