Людмила Гульцо уже півтора роки служить у прикордонному загоні в Сумській області. Вона вирішила стати на захист Батьківщини зі зброєю у руках після того, як втратила обох синів-військових.
Жінка упродовж 30 років був вчителькою фізкультури у школі, але після трагічних подій у її житті вирішила кардинально змінити професію. Історію прикордонниці розповіло "Суспільне".
"Оскільки мої сини пішли служити, були військовослужбовці і потім сталася трагедія, то я вирішила піти їх стопами і спробувала стати військовослужбовцем", – розповідає Людмила.
Обидва сини Людмили були десантниками, але старший син Іван помер від хвороби. А через два роки, у 2017-му, не стало і молодшого – Артем загинув у Верхньоторецькому районі Донецької області. Обох братів не стало у віці 24 роки.
Обставин загибелі свого молодшого сина Людмила не знала упродовж майже шести років. Лише не так давно вона дізналася, що в той день Артем разом з побратимами ходили у розвідку, і він підірвався на розтяжці.
Зарплату збільшать тільки обраним. Для освітян, науковців, медиків, ВПО, пенсіонерів влада грошей на наступний рік не знайшла, – Тимошенко
БФ «Надія» та Валерій Дубіль передали для ГУР військове обладнання й РЕБи
"Великі сідниці": Оля Полякова в супер відкритому бікіні потрусила "здобою" та засвітила "рогалик"
К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...
"Він був першим, у розвідку пішли і він вибухнув на розтяжці, з відірваними ногами зміг по рації попросити допомоги. Завдяки йому ще двоє врятувалися", – згадує військова.
Після втрати обох синів жінка хотіла одразу змінити професію і стати військовослужбовицею. Але тоді вона не змогла цього зробити, адже потрібно було допомагати невістці-вдові глядіти двох дітей. Старшому онуку Людмили на той час було 3 роки, а молодшому – вісім місяців.
Півтора роки тому жінка стала на захист Батьківщини зі зброєю в руках. Зараз вона служить у прикордонному загоні на Сумщині.
Людмила перед військовою службою упродовж 30 років працювала вчителем фізкультури у Дружбівській школі. Вона вважає, що саме робота з дітьми допомогла їй пережити втрату синів. Жінка зазначає, що зв'язок із учнями підтримує і зараз.
"Часто проїжджають повз. Ось дзюдоїсти їхали на змагання до Сум. Вони мною пишаються", – каже Людмила Гульцо.