Поліція звинуватила у ненавмисному вбивстві трьох членів сім'ї нареченої, проте стаття може бути змінена на більш тяжку. Як повідомляє Deccan Herald, в Індії родичі дівчини зі штату Телінгана забили на смерть її нареченого, оскільки не хотіли їхнього весілля.

22-річного Абхіджіта Кумара знайшли в чагарниках тростини неподалік села Гіджіяпур. Чоловік був жорстоко побитий і осліплений. Рідні доправили його до лікарні, проте там він невдовзі помер від отриманих травм.

Слідчі встановили, що Кумар зустрічався з дівчиною з Гіджіяпур і збирався одружитися з нею. Проте сім'я його обраниці була проти шлюбу, тому рідні молодого чоловіка організували весілля без їхньої участі.

У день події Кумар вирушив до села коханої й не повернувся, після чого родичі розпочали пошуки.

«Дівчина мого брата відмовилася вийти заміж за іншу людину, що дуже розлютило її батька Віджая Пала, який погрожував убити Абхіджіта. Врешті-решт вони жорстоко побили його та кинули вмирати. Вони хотіли спалити його, бо думали, що він уже помер», – заявила сестра покійного.

Популярні статті зараз

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

Все новости

Поліція звинуватила у ненавмисному вбивстві трьох членів сім'ї обраниці Кумара, проте стаття може бути змінена на більш тяжку після того, як слідство отримає результати розтину. Двох учасників розправи, включаючи матір дівчини, затримано.