Свідки трагічних подій під час нічної атаки столиці розповідають, що люди опинилися перед закритим укриттям, коли на них посипалися уламки ракети.

Вночі росіяни вдарили українською столицею швидкісними ракетами оперативно-тактичного комплексу "Іскандер". Усі 10 ракет вдалося збити сил протиповітряної оборони. Втім, внаслідок падіння їхніх уламків у Деснянському районі загинули троє людей — дитина та дві жінки. Вони прийшли до укриття у поліклініці, але воно було закрите, кажуть очевидці.

“Приходимо, там уже поранені, жінка я до неї говорила, бо дитина біля неї плакала, торкаюся до неї, а вона вже охолола, у іншої жінки була сильно поранена нога. Дитину хлопці згодом із ліхтариками виявили під стінкою”, — розповідають очевидці.

Вони додають, що люди, які загинули від падіння уламків ракети, саме прямували до укриття, розташованого в приміщенні однієї з поліклінік Деснянського району, але двері були зачинені. "Щоб ви розуміли, жінки дуже панічно стукали, коли вибухало над ними, але ніхто їм не відкрив", - розповідає Ярослав.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Все новости

Він цієї ночі втратив дружину. 33-річна Наталя разом із дитиною бігла, щоб сховатись. У дворі поліклініки жінка закрила дев'ятирічну доньку. "Вона ще не знає, я їй сказав, що все добре і відвів до бабусі. Дуже важко, чесно...", - говорить про втрату зі сльозами чоловік.