Відомий український тенісист Сергій Стаховський заступився за керівницю медичної служби батальйону "Вовки Да Вінчі" і наречену загиблого українського героя Дмитра Коцюбайла Аліну Михайлову після скандалу, що розгорівся навколо неї.

Відповідна публікація з'явилася на сторінці тенісиста у Twitter. Стаховський закликав тих, хто хоче образити Михайлову, подумати тричі.

Він підкреслив, що смітник – це ще найпростіше, що можливо, нагадуючи про те, що сталося з екс-нардепом Тарасом Чорноволом.

"Пропоную наступним персонажам, які захочуть образити будь-якого з наших захисників, подумати тричі, тому що смітник - це ще найпростіша історія", - написав Стаховський у Twitter і додав смайлик, який віддає честь.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Грошей не повертають, але є спосіб: як вибити переплату за газ

Все новости

Скандал навколо Чорновола та Михайлової

Український політичний діяч Тарас Чорновіл обурив соцмережі тим, що у грубій формі висловився на адресу нареченої загиблого "Да Вінчі" Аліни Михайлової. Чорновіл звинуватив Михайлову в роботі "на зелену владу", назвавши її "подолигархическим шмарою" через те, що Аліна була гостею програми, яку вела журналістка Яніна Соколова.

Після цього 13 червня у Києві активісти напали на політичного аналітика, колишнього народного депутата України Тараса Чорновола. Його облили зеленкою та сечею, а потім кинули у сміттєвий бак. Чорновіл спробував чинити опір, але в нього нічого не вийшло. Чорновіл після цього почав стверджувати, що така акція – це "замовлення" Офісу президента за критику влади.

Відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк різко накинувся на Михайлову після того, як Чорновола кинули у сміттєвий бак. Кондратюк назвав "титушками вдови Да Вінчі" людей, які захистили дівчину та помстилися Тарасові Чорновілу, який обізвав Михайлову.