Синоптики прогнозують розпал літа дуже спекотним без значних опадів. Червень виявився досить мінливим, але попереду українців чекає стабільно сухий сезон із температурою на 1-2 градуси вище за норму. Про це NV розповіла синоптикиня Наталія Птуха.

Вона зауважила, що кожен регіон нашої великої країни можна розглядати окремо, але вже можна робити середній прогноз для всієї території.

"Температура липня буде на 1-1,5 градуса вищою за норму, а в серпні середньомісячна температура може бути на два градуси вищою. Таке загальне спостереження на всю територію країни. Для кожного регіону потрібно дивитися окремо на декаду вперед", – зазначила вона.

Лето. Фото: скриншот YouTube-видео
Лето. Фото: скриншот YouTube-видео

Птуха додала, що липень буде трохи тепліший за червень, проте більш прохолодний, ніж минулого року. Водночас місяць буде сухий та переважно сонячний з незначною кількістю опадів. Температура коливатиметься від 16 до 28 тепла. У першій декаді очікуються невеликі дощі.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Все новости

Серпень, за словами синоптикині, очікується дуже стабільним та посушливим. Температура у третьому місяці літа коливатиметься від 12 до 29 тепла. Опади очікують лише один день наприкінці місяця. Аномально високі температури будуть у середині місяця – стовпчики градусника піднімуться до позначки 37. Це, ймовірно, стане рекордом цього літа.