Українцям повідомили про те, що якщо війна та воєнний стан в Україні затягнуться, то доведеться посилювати мобілізацію. Цілком можливо, що знижуватимуть призовний вік із 25 років до 23-х. Також є ймовірність того, що можуть закликати і з 20-річного віку. Саме тому українцям рекомендується готуватись до такого повороту подій.

Цю інформацію розмістили на сайті новин «telegraf», посилаючись на заяву секретаря Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки полковника СБУ Романа Костенка.

мобілізація в Україні
мобілізація в Україні

"Розігрів тему з контрнаступом. Начебто б усе вже завершується. По-перше, мобілізація у нас триває. По-друге, ухвалили закон про зменшення призовного віку, зараз мобілізуватимуть категорію з 25 років до 27 років. А якщо війна затягнеться, потрібно буде буде ухвалювати закони та знижувати вік до 23 років, а може, до 20 років", - заявив секретар Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки полковник СБУ.

Крім цього, Роман Костенко каже, що українцям краще бути готовими до такого повороту подій, бо це є цілком реальним. Однак полковник СБУ впевнений, що зараз багатьом людям не цього.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Вручення повістки
Вручення повістки

Так, це досить тривожна новина про те, що молоді можуть мобілізувати віком від 20 років. Це пов'язано з тим, що війна в Україні затягується і можуть бути непередбачувані сценарії.