Важливо повідомити, що в Білому домі прокоментували небезпечну ситуацію з можливим підривом Запорізької атомної станції окупантами. Так, американські чиновники не залишаються осторонь і уважно моніторять ситуацію в Україні.

Цю інформацію розмістили на сайті "proukraine", посилаючись на заяву Білого дому.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі сказав, що в США вважають, що Кремль поки що не ухвалив залишкового рішення знищити ЗАЕС. Тобто наразі серйозної загрози вони не спостерігають.

"Ми просто не бачимо жодних ознак того, що ця загроза неминуча, але ми стежимо за нею дуже, дуже уважно... Ми бачили багато безрозсудної риторики з російського боку. Уважно спостерігаємо за цим. Ми просто не бачили жодних ознак того, що у Путіна будь -який намір застосувати ядерну зброю в Україні чи деінде", – заявив американський чиновник.

Це все говорить про те, що Америка не змінюватиме своєї стратегії на даному етапі щодо стримування.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Справи погані: скільки дронів розробляє РФ порівняно з Україною

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Все новости

Важливо відзначити, що президент України Володимир Зеленський раніше робив важливе оголошення щодо готовності окупантами підірвати ЗАЕС. Так, в українській розвідці вважають, як і сам президент, що окупанти вже підготувалися і мають усе, щоб знищити Запорізьку атомну станцію.