Усіх українців попередили про те, що на початку наступного тижня, 3 липня, можна буде помітити аномальне явище – супермісяць. Повний Місяць очікується о 13:41 за Києвом. Як запевняють астрологи, супутник Землі перебуватиме у Козерозі.

Про це повідомляється на порталі «telegraf»

«Супермісяць з'явиться в небі вже 3 липня 2023 року. Зберігай дату! Місяць світитиме дуже яскраво, максимально наблизившись до Землі. Він опиниться в Козерозі, це енергетично потужний час. Супермісяць робить людей більш нервовими та імпульсивними. Будьте готові до цього», - повідомляється у мережі.

Крім цього, повний місяць у липні може допомогти кожному знаку Зодіаку бути раціональнішим. На думку астрологів, у цей час логіка буде вищою за почуття.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

"Обабилась и поправилась, кусок силикона": Стас Михайлов показал, во что превратилась Таисия Повалий

Мужчины аж привстали: звезда "Кухни" Катя Кузнецова подурачилась в постели с подружкой, горячие фото  

Все новости

Фахівці дали дуже важливі рекомендації на цей дивовижний період. Зазначається, що під час такого повного Місяця не можна робити багато речей. Настійно рекомендується не починати щось нове: стосунки, роботу тощо. У цей час краще не приймати важливих рішень, будувати плани та висаджувати рослини.

3 липня 2023 року люди можуть бути більш імпульсивними та нервовими. Отже, до цього часу краще підготуватися, щоб знати, чого очікувати.