В Ірландії значна кількість військових біженців з України проживає в готелях, які є центрами розміщення біженців. Проте склалася ситуація, коли понад 300 українців ризикують втратити житло. Про це повідомила журналістка Габія Гатовецкайте у Sunday World, передає uamedia.

Відповідну публікацію розмістили на сайті «donpatriot»

У готелі Breaffy Woods неподалік Каслбара місцева влада вирішила припинити надання безкоштовного харчування вимушеним переселенцям з України. У результаті цим біженцям тепер доводиться платити значну суму за харчування: 10 євро на дорослого та 5 євро на дитину на день.

українські біженці
українські біженці

Біженці, які не спроможні оплатити харчування, поінформовані про те, що у разі несплати харчування постачальник послуг розміщення повинен буде повідомити про це відповідний відділ, що може призвести до їх виселення з готелю.

Популярні статті зараз

Потіє лобове скло авто? Хитрий та дешевий спосіб усуне проблему за пару секунд

Оля Полякова розмазала Ганну Трінчер: "Я тебе могла б..."

Син Потапа відхрестився та принизив батька: "Я син Ірини Горової"

Терміново викидайте: найпопулярніші ліки дуже небезпечні для здоров'я

Все новости

Звичайно, українські біженці протестують проти цього рішення, особливо з огляду на нерівність у зверненні, коли іноземці з інших країн, які проживають в одному готелі, продовжують отримувати безкоштовне харчування. У листі на ім'я генерального директора центру українські біженці висловили стурбованість, заявивши, що якість продуктів харчування не відповідає стандартам здорового харчування і не виправдовує витрат, що накладаються.