Міністр оборони Олексій Резніков оголосив про плани значнішого етапу цифровізації територіальних збірних центрів, раніше відомих як військові комісаріати, приблизно в середині осені. Про це Резніков поділився під час Міжнародного форуму ветеранів.

Цю інформацію оприлюднили на порталі новин «censor», посилаючись на заяву Резнікова.

Резніков зазначив, що зараз Міноборони перебуває у процесі підписання спільних наказів із різними іншими відомствами. Ця співпраця спрямована на налагодження взаємного інформаційного обміну між цими відомствами та територіальними збірними центрами.

Інтеграція цих інформаційних систем дозволить автоматично обмінюватись даними з реєстрів, які ведуть такі установи, як Міністерство юстиції, Міністерство внутрішніх справ, Центральна виборча комісія, Міністерство закордонних справ та Державна прикордонна служба. Цей спрощений процес гарантує, що громадяни мають менше причин фізично відвідувати центри збору, оскільки відповідна інформація буде легко доступна в інтегрованій системі.

Метою цих зусиль щодо цифровізації є підвищення ефективності, підвищення точності даних та зменшення необхідності громадян особисто відвідувати складальні центри без нагальної потреби. Очікується, що реалізація цих цифрових ініціатив позитивно вплине на адміністративні процеси та взаємодію громадян з різними державними відомствами.

Популярні статті зараз

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

«Договорняки» ПРАТ «ДІПРОЗВ'ЯЗОК» з ДСНС по схематозу впровадження системи оповіщення

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

Все новости