Міністр оборони Олексій Резніков оголосив про плани значнішого етапу цифровізації територіальних збірних центрів, раніше відомих як військові комісаріати, приблизно в середині осені. Про це Резніков поділився під час Міжнародного форуму ветеранів.

Цю інформацію оприлюднили на порталі новин «censor», посилаючись на заяву Резнікова.

Резніков зазначив, що зараз Міноборони перебуває у процесі підписання спільних наказів із різними іншими відомствами. Ця співпраця спрямована на налагодження взаємного інформаційного обміну між цими відомствами та територіальними збірними центрами.

Інтеграція цих інформаційних систем дозволить автоматично обмінюватись даними з реєстрів, які ведуть такі установи, як Міністерство юстиції, Міністерство внутрішніх справ, Центральна виборча комісія, Міністерство закордонних справ та Державна прикордонна служба. Цей спрощений процес гарантує, що громадяни мають менше причин фізично відвідувати центри збору, оскільки відповідна інформація буде легко доступна в інтегрованій системі.

Метою цих зусиль щодо цифровізації є підвищення ефективності, підвищення точності даних та зменшення необхідності громадян особисто відвідувати складальні центри без нагальної потреби. Очікується, що реалізація цих цифрових ініціатив позитивно вплине на адміністративні процеси та взаємодію громадян з різними державними відомствами.

Популярні статті зараз

Посилення мобілізації у грудні: до чого готуватись та кого призовуть

Терміново робіть запаси: часу залишилося замало, буде дуже важко

Терміново викидайте: найпопулярніші ліки дуже небезпечні для здоров'я

Інфаркт вас обійде стороною: ці дешеві продукти має внести до раціону кожен пенсіонер

Все новости