За даними Державної екологічної інспекції України, щотижнева інфографіка показує шокуючий вплив збройної агресії російської федерації на наше довкілля.

Інфографіка розкриває деталі та цифри збитків, що завдає країна агресор нашому природному середовищу.

Державна екологічна інспекція України закликає міжнародну спільноту приділити увагу цій серйозній проблемі та спільно працювати над зменшенням негативного впливу збройної агресії на довкілля.

Також Держекоінспекція наголошує, що буде продовжувати надавати оновлену інформацію про розвиток ситуації та заходи, спрямовані на відновлення екологічного балансу.

Популярні статті зараз

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Все новости

Раніше повідомлялося, що у столиці пройшла важлива екологічна ініціатива до якої доєдналися дипломати, держслубовці та активісти.

Ця ініціатива отримала назву "День води" і була ініційована Асоціацією професіоналів довкілля.

Подія зібрала важливих учасників, серед яких були Посол Королівства Нідерландів в Україні, дипломати та працівники посольства Нідерландів, представники Київської міської державної адміністрації, зокрема Олександр Возний, команда Комунального Підприємства "Плесо", а також працівники Державної екологічної інспекції України, Президентка Professional Association of Environmentalists of the World (PAEW) Людмила Циганок та представники PAEW.