У нараді взяло участь керівництво Держекоінспекції на чолі з т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігорем Зубовичем. Під час засідання було представлено інформацію про збитки, завдані навколиньому природному середовищу внаслідок збройної агресії російської федерації, а також про збитки, завдані довкіллю Полтавської області.

За результатами наради було прийнято ряд важливих рішень та намірів:

Розрахунок збитків довкіллю, спричинених постійними обстрілами РФ. За час повномасштабного вторгнення Росія вчинила понад 2,7 тисячі злочинів проти довкілля, збитки від яких оцінюються у понад 2,1 трлн гривень. З цієї суми збитки довкіллю Полтавщини становлять понад 1 млрд гривень. Було визначено необхідність притягнення агресора до відповідальності і доручено Державній екологічній інспекції України використовувати всі наявні інструменти для фіксації та обрахунку збитків довкіллю.

Розбудова інфраструктури та розв'язання проблем із відходами в регіоні. Полтавщина на сьогодні має близько 16% від загальної кількості сміттєзвалищ по Україні, які потрібно ліквідувати. Доручено екологічним інспекторам ретельно перевіряти місця накопичення відходів у регіоні та щомісяця звітувати про проведену роботу. Планується також створення сучасної сміттєобробної інфраструктури в рамках інвестиційних проєктів, підтриманих Європейською Комісією.

Популярні статті зараз

Гарем Султана Сулеймана став на вуха: Леся Нікітюк тепер дружина зірки "Величного століття"?

Настя Каменських засвітила животик і натякнула на цікавий стан: вагітність – причина розлучення?

Українців чекають кардинальні зміни з 1 грудня: буде дуже жорстко

Інфаркт вас обійде стороною: ці дешеві продукти має внести до раціону кожен пенсіонер

Все новости

Екологічна безпека залишається важливим питанням, і буде проводитися ретельна перевірка поточних довкіллявих питань, таких як якість води та забруднення від господарської діяльності.

Забезпечення людей паливною деревиною та допомога у проходженні цьогорічного опалювального сезону є однією з важливих місій. Для Полтавщини важливо забезпечити сільське населення паливною деревиною, і ДП "Ліси України" працює над цим завданням.

Зусилля об'єднуються для забезпечення якісних змін в регіоні та збереження навколишнього середовища.